Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Leszczym

Użytkownicy
  • Postów

    13 730
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    53

Treść opublikowana przez Leszczym

  1. @WiechuJK ciekawa propozycja - dzięki. Ale ja czasem piszę w formie jak to nazywam prozowiersza ;)
  2. @Konrad Koper niewàtpliwie masz rację ;)
  3. Porywisty i świszczący wietrze rozprzestrzeń mnie proszę po świecie jak nasiona, jak opowieść, jak kazus, jak legendę, jak naukę, jak ten wiersz i jak tamtą książkę. Niektórzy tutaj mówią, że potrafisz wyjść naprzeciw marzeniom, intencjom i dążeniom. A potem przycupnę na gałązce - gdzieś całkiem wysoko - i wdzięcznie, choć momentami niechętnie, przeczekam nasz szum. I niekiedy uśmiechnę się do najprawdziwszej w świecie przewrotności losu. Seranon, 12.05.2022r.
  4. @[email protected] racja usiąść po prostu i tak zwyczajnie pogadać ;))
  5. Ano lepsza ścianka do wspinaczki Anno ważniejsza ścianka teatralno - celebrycka aniżeli ściana działowa, ściana między nami i ściana rozpaczy oraz stu łez gdzie pozostaje nam tylko płakać i płakać i płakać. Seranon, 12.05.2022r.
  6. A przystawiał się do niej tak nieudanie, że jedyne co można było uczynić to go przestawić. Ciągle i ciągle robił prędzej za jakąś podstawkę. A może w ogóle był podstawiony? Nawet na smaczną przystawkę nijak się nie nadawał. A do tego wszystkiego mocno marzł na przystanku. No nie umiałem postawić się na jego miejscu. Seranon, 12.05.2022r
  7. @Dziadek grafoman Można spytać dlaczego Jakup, a nie Jakub? Opowiadanie jest bardzo ciekawe i naprawdę wciąga ;))
  8. @Dared fajne ;))
  9. @Dared dzięki, również pozdrawiam ;)
  10. @Dared możliwe - też się nie znam ;)
  11. Chilloutu - nawet tego w ostrzejszej artystycznie odmianie - bardzo proszę nie mylić z papryczką Chilly. Seranon, 12.05.2022r.
  12. @Konrad Koper Co nie? ;)
  13. @Konrad Koper aż tak, dzięki!!
  14. @Kapistrat Niewiadomski Zaskoczyłeś mnie na maksa. Świetne merytorycznie i technicznie momenty. Ekstra, po prostu ekstra :))))))))
  15. @slow bardzo mi miło ;)
  16. Leszczym

    Rózgi

    @jan_komułzykant słuchaj wolę swoją wersję. Moje rózgi bardziej mi znaczą, a że limeryk jest krzywy - cóż taki bardziej mój jest ;)
  17. @Konrad Koper a ja bym się zgodził z myślą autora :) Zresztą może i o to chodzi co by nieco zagłuszyć?
  18. Ironia bywa łakoma. Zawsz jest czym ją nakarmić. Nawet syta nie śmieje się do syta, bo z umiarkowaniem. Seranon, 11.05.2022r.
  19. @WiechuJK a może po prostu jak kto się uśmiecha i ładnie patrzy cała reszta się udaje?
  20. @michal1975-a żeby to było takie proste ... ;)
  21. @michal1975-a dziś poezja.org znów Twoja ;) Niestety / stety poezja Twoja a nie tamta Natalia...
  22. @michal1975-a i oddałeś jej kawałek swojego wiersza, całkiem dobrego, a to się powinno liczyć ;))
  23. @michal1975-a potrafisz Michał napisać świetny wiersz co mnie cieszy ;))
  24. Złośliwy układ gwiazd zabrał nici zamiast pajęczyny z nici porozumienia wychodzą nam grube nici z nas świat strasznie krzyczy nic tu po nas Google fb messenger translator za jasną cholerę nijak nie potrafi ani nas Anno wytłumaczyć ani nawet Anno przetłumaczyć Nauka nas poszła w ciemny las zrobiło się chłodno jak w zamrażarce mówię brr słyszę brr jest bardzo brr sypialnia, a w niej łoże jaskrawo drwi! Seranon, 09.05.2022r.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...