Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Marek.zak1

Mecenasi
  • Postów

    12 022
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    28

Treść opublikowana przez Marek.zak1

  1. Taka ceramika, twarda, a jednocześnie krucha i nieodporna na uderzenia. Bywają też tacy ludzie. Zatrzymujący wiersz. Pozdrawiam.
  2. Teraz krótkie podsumowanie, lubię takie podróżowanie:). Z podobaniem dla sonetu i kierunku twórczości.
  3. Jako chemik nie wiem, co wyrzucanie wszystkiego po taniości i podobne wandalizmy mają wspólnego z chemią, czy nawet alchemią, ale ok, to forum poetyckie.
  4. Czytam jako dyskretną pochwałę pacyfizmu. Jako przez lata pracowałem w szwajcarskiej firmie ze Szwajcarami, zacytuję zdanie z wielu dyskusji, które msz podsumowuje: w państwie może być wojsko własne, albo obce. Pozdrawiam
  5. Wracała niesiona rozbudzoną fantazją, w której ci panicze odgrywali istotna rolę. Każdy z czymś wraca i dobrze:).
  6. Życie to one way traffic i zrozumienie końca nie ma przełożenia na początek. Pozdrawiam
  7. Ale inni jakoś sobie radzili:).
  8. Super, przewrotnie i aż kręci się w głowie. Wrzesień tuż, tuż, więc czekam na te grzyby:)
  9. Trafne, bo są tacy, co dziurę w całym zawsze znajdują. Pozdrawiam
  10. Pewnie że lepiej, dzięki:)
  11. @Kapistrat Niewiadomski Ja dzieciom też, bądź idę z nimi do sklepu. To najprościej i unikam nietrafionych prezentów, które są wyrzucanymi pieniędzmi. Pozdrawiam
  12. Prościutka, ale fajna ta rymowanka, z dwoma równoległymi tematami no i porusza, zwłaszcza końcówka. Facet do skreślenia, jak to często bywa. Pozdrawiam
  13. Świetne, zwłaszcza puenta. Co do prezentów, nie lubię ich dostawać po całości, bo uważam za ingerencję w moją prywatność, więc moja rodzina ma to z głowy. Moja ma podobnie, więc ja też tak mam. Pozdrawiam
  14. @Kapistrat Niewiadomski Politycznie była, tożsamość zachowała, ale, sam widzisz, ze wpływów trudno uniknąć. Taki Fredro w zaborze rosyjskim by pisał zapewne inaczej.
  15. Spadek po byciu częścią Rosji, gdzie wszystko co nie jest smutne, nie jest sztuką. Jednak twórcy z innych regionów tak mają jakby mniej. Pozdrawiam
  16. Jest wiele krajów, w których populacja w ciągu ostatnich 50 lat zwiększyła się kilkakrotnie, więc to tam ludzie się zachowują irracjonalnie, bo tam ani pracy, ani jedzenia. Pozdrawiam
  17. Świetny ten niezręcznik, a magia tworzenia w tym poezji uwiodła wielu. Pozdrawiam
  18. Kiedy w nocy się obudzi i pod nosem coś marudzi, trudno dociec, o co chodzi, lecz spróbować nie zaszkodzi. Jeśli rano cię zapyta, mów, że przyśnił się kosmita.
  19. Fajny kolejny sonet. Z tych "nad" to pamiętam jak Han Solo wjeżdżał do nadprzestrzeni. Pozdrawiam
  20. Marek.zak1

    Urlop w listopadzie

    Dobrze że nie schodzi:)
  21. Tak sobie pomyślałem, ale potem doszło, że niemal zawsze w tekście jest jakaś cząstka piszącego, Pozdrawiam
  22. Pięknie i magicznie wyszła ta kraina snów, wyobraźni i złudzeń aż po horyzont zdarzeń, gdzie dryfujące wyspy robią co chcą o nich śniący. Pozdrawiam
  23. Super, oryginalne, trafne i zabawne:)
  24. Tu pasuje mój uniwersalny koment: co się stać mogło, a się nie stało, widać stać się nie miało. Moje osobiste doświadczenia teś do tego pasują. Pozdrawiam
  25. Marek.zak1

    Dobry w łóżku

    Super :))
×
×
  • Dodaj nową pozycję...