Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Ojej :) jestem mile zaskoczona :) dziękuję bardzo i również pozdrawiam :)
  2. Dzięki Deo ? Tak, skorzystam z tego wypchnięcia ;) bo usuniecie chyba nie gra rytmicznie. Nie jesteś pierwszą osobą, której nie pasuje to - wydalony - wiec cos jest na rzeczy :) Zdrówka też
  3. nie przekraczają rubikonu bólu rozplątują mnie i pozostaję otwarta na zawsze
  4. Dzięki Kasi i Natusce za serduszka :)
  5. Tomaszu to ja powinnam się bardziej wstydzić :( bo wcale nie pisze od niedawna.... Zdrówka ;)
  6. Waldku, czyli jak do poczytania to znaczy że za bardzo nie przesadziłam ;) Pięknego dnia :)
  7. Hej Luule :) no przed uszami było tak samo tylko te uszy zostały dorobione ;) Chyba zostawię z tym wydaleniem jak było bo to jakby samoistnie się stało ;) Zdrówka też
  8. Tak, z tymi uszami to świetny zabieg, ale na tym nie należy poprzestać:) dalej, a zwłaszcza wyżej! - jest w mojej ocenie konieczne :)
  9. Tetu, podpowiedź świetna - skorzystam :) bo przecież dolne partie z uszami maja już niewiele wspólnego ;) odległość coraz większa.... też zdrowotnie :)
  10. Dzięki Don, konkret przybliża, chociaż...bywa, że oddala...biorąc pod uwagę sytuację, którą opisałeś :) no jakoś tak jesteśmy skonstruowani, że … gówno nas ...brzydzi? denerwuje? zaskakuje? deprecjonuje?... ale to dobrze w sumie, bo trzeba koniecznie wyjść ponad to. Zdrowka
  11. Dokładnie :) dzięki
  12. Dzięki Don, dokładnie tak to rozumiem : tolerancja to nie to samo co akceptacja/aprobata - lepiej bym tego nie wyraziła, dzięki , i też zdrówka.
  13. Raczej nie :) ale nie zabraniam wolności w interpretacji ;)
  14. Niezły. W trzeciej strofie nieco mi wadzi 2x mi się :) Może drugiego się pozbyć i coś zmienić tym bardziej, że tam chyba łamie się rytm. Pozdrowienia
  15. Dość dawno temu napisałam ale mi się skojarzyło a propos tematyki poruszonej ostatnio przez Deo :)
  16. nie był smaczny. przełknęłam strawił go kwas i ogień krętą drogą został wypchnięty. teraz siedzi w gównie po uszy kiedy ja idę dalej. dalej i wyżej
  17. Pan Tarhej :) dzięki
  18. Konradowi odpowiedziałam w ten sposób zgodnie z jego zapotrzebowaniem :) bezbronność - tak, ale i ofiarność a także pokora wobec praw natury dzięki za głos
  19. drzewo nie odpowiedziało ... tylko zaszumiało.... :) śliczny Twój wiersz dzięki za głos
  20. ;) rozumiem, ale literówki w wyrazie "potrzeba" nie poprawisz?
  21. Marku, rozumiem, że już nic Ci nie porzeba :)
  22. aaa, nic takiego.
  23. poświęcenie z sensem jest ok, ale jak sensu nie ma, to naprawdę szkoda tej ofiary :( Zdrówka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...