Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. nie inaczej :)
  2. wjola :) dzięki :)))
  3. Miłość jest zawsze wolna :) (nawet od zbędnych skojarzeń ;)) Janku, jak Ci nie pasuje logiczny paradoks to zawsze w to miejsce można wstawić paradoksalną logikę :) Zdrówka
  4. Dzięki Oktawian
  5. Świetny - od A do Z. bogi z kokainą zniewalają....i gówno z pracy nad sobą... pozdrowienia
  6. Dzięki Marcinowi
  7. No tak..paradoks.. ale jednak logiczny ;) bezbrzeżność jest szersza niż obejmowanie... wniosek? miłość ma większą wartość niż wolność :) Również zdrówka
  8. Zgoda że wyraziściej, ale obejmować to też trzymać w ryzach ;) (tak jak zauważasz - różne są tego konteksty) a bezbrzeżna w stosunku do obejmowania - szerzej. Zdrówka też
  9. dzięki Justynko, ale właśnie się lognęłam, by zmienić w nim jedno słówko :) pilnowana zamienię, bo pilnowanie może i słuszne jednak nieco groźnie brzmi ;) a to przecież nie o to chodzi
  10. subtelnie i ciepło, fajnie jest być tak przebudzonym :)
  11. robiły wszystko co chciały kwiat by się po prostu rozleciał więc wolność musi być obejmowana całowana i scalana bezbrzeżną miłością
  12. dzięki Marcinowi :)
  13. ha ha :) lider jednej litery … ;) byle nie doprowadził do ...cztery litery ;)
  14. wolno Ci, wolno :) dobrze, że mamy oczy, i okna to pomaga się obudzić mimo smutku pozdrówka
  15. iwonka ikonka
  16. Dawno koleżanki poetki nie było :) fajnie że jest moc i wróciła :) W wierszu też drganie mocy Pozdrowienia
  17. Zewnętrznie może niekoniecznie chociaż Danuta Szaflarska mając 100 lat nadal była piękna - także zewnętrznie... Natomiast wnętrze człowieka starego może być piękne - mądre, spokojne, pełne miłości - chociaż oczywiście nie w każdym przypadku tak jest, bywają przecież obleśni starcy i wredne staruchy ;) Szkoda że obecne czasy na ogół nie doceniają starości. Grunt to temu się nie poddawać i być zadowolonym :) Kiedyś, kiedy były jeszcze stany (np. szlachta, chłopi, duchowieństwo itd. ) był również stan zadowolonych :) i to dotyczyło starców :) wyczytałam w pewnej starej książce. Pozdrowienia
  18. Dzięki (moja - nie moja) Nato :) a mnie ta końcówka egoistycznie się podoba i chyba jej nie oddam niebytowi... dzięki za kmnt i serce, zdrówka też
  19. Dzięki Marcin
  20. fakt :) niektórzy nas lubią, inni wręcz przeciwnie ;) grunt - to robić swoje, aż nas stąd zabiorą ;)
  21. Dzięki Sylwestrowi za serce
  22. Natuskaa :) dzieci dzielą się zabawkami a my - połety :) wierszami
×
×
  • Dodaj nową pozycję...