Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Dzięki wszystkim serduszkujacym
  2. :) woda to też nie mój żywioł ;) choć święconej się nie boję ;) a pić czystą lubię :) ( wodę! :)) Zdrówka ponowne
  3. Ale ładnie napisałeś :) zdrówka też
  4. Zgadza się, ja nie neguję potrzeby głębi i, jak mówisz, żeby dojść (bez skojarzeń ;)), trzeba przejść. Ale na miłość boską nie zatrzymywać się! :) czy ktoś o zdrowych zmysłach chciałby na wieczność pozostać w piekle? Ale może z ziemskim przykładem, gdy jest wojna - chcemy, żeby się już skończyła. Pozdrowienia
  5. Mordoru nie znam, ale może to i dobrze? :) zdrówka też
  6. Bardzo trafne o tych sepach - na drodze nie ma gładkości, do zwieńczenia są trudności ;) Nie, nie boje się wody, głębi, ja jej po prostu już nie chcę. Byłam, doświadczyłam - wiem co to jest. Nie zgodzę się z Tobą, że dno to coś pozytywnego. Potrzebnego - tak - ale nie pozytywnego. Chyba, ze chodziło Ci o konieczność przejścia przez dolne partie - to tak, trzeba do przejść, nie ma rady :) Ale zatrzymywać się? O nie, o fuck :) Serdeczne zdrówka
  7. Zdrówka dla Kebabbo bo mi wcięło :)
  8. Zgoda, głębia ma całą skalę a dno już nie. Dno to dno, krecha. Rekiny to maja dobrze :) bo jeszcze oscylują w pewnych zakresach. Nie chcę za bardzo motać i tworzyć filozofii, pisałam raczej spontanicznie (na ogół tak piszę potem nieco cyzeluję :)) jednakowoż - chodzenie po wodzie - odczytałeś prawidłowo. Nie szkodzi, że mało kto w to wierzy chociaż kościoły pełne :)
  9. Fakt :) Głębie są różnej głębokości ;) i również mają różny koloryt, skład itd. Próbują się wynieść na powierzchnię, aż do skóry. A ona jak granica :) ALBO PRZEPUŚCI. ALBO NIE :) TO SYMPTOMATYCZNE ALE NAWALILA MI KLAWIATURA I PISZE WIELKIMI LITERAMI WBREW MOJEJ WOLI ? ZDROWKA TEŻ
  10. Mam wrażenie duszko, że przeceniamy głębię na niekorzyść (bądź zapomnienie) wyższych sfer. Oczywiście ona jest, i jest elementem całości, ale nie należy się na niej nadmiernie skupiać, ani tym bardziej ...utopić się ;). Jest podstawą, na której trzeba zbudować coś wyższego. Zresztą, Ty wiesz o czym mówię. Nie wzleci gąsienica ale motyl - tak :)
  11. Ja bym zmieniła na "Tato" - po prostu.
  12. A może zmienić tytuł, żeby się nie kojarzyło, tłumaczyło i potem usuwało :)
  13. rekiny brak oddechu dno. dlatego podziwiam chodzenie po wodzie tęsknie spoglądam na ptaki
  14. Niezwykły (ale to u Ciebie norma :)) no, może prawie zawsze, żebyś nam nie odleciała przedwcześnie ;)) Pozdrowienia Do tego co Janek. Głęboką, bezgwiezdną nocą oraz w nowiu lód jest czarny. Zresztą wszystko :) Ale jeszcze z innych znaczeń : szklanka na drodze, gołoledź; tutaj pasuje, widzenie migoczących sztucznych świateł z pozycji - na asfalcie. U wujka Google znalazłam też : oprogramowanie defensywne, oraz film i książka pod tym tytułem : "Czarny lód" - ale nie widziałam i nie czytałam.
  15. Dzięki Marlett :)
  16. Masz u mnie plusa (dodatkowego ;) bo już poprzednio miałeś :)), że nie jesteś obraźliwy :) zdrówka
  17. Jak Ty to robisz? :) Te czcionki, te wklejki, i tak w ogóle.... poezdiabl jest cudne :) ale powiem Ci też coś niemiłego...czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego, że Twój avatar jest wkurwiajacy? I nawet nie chodzi o to, że koleś się slania jakby był zdrowo wypity, a Ty przecież jesteś nad wyraz trzeźwy (przynajmniej w pisaniu :)). Tylko jak czytam Twój tekst bądź wpisuję komentarz cały czas coś mi miga na boku! W dodatku na lewym ;) Nasze oczy są zagrożone :) Zdrówka ?
  18. Dzięki Joachimowi :)
  19. Słowo - znów - ukazuje, że człowiek jest niezniszczalny :) nawet jeśli wcześniej ubrany był w czerń... Pozdrowienia :)
  20. Dzięki Frankowi
  21. duszko :) to wszystko dzięki porozumieniu dusz :) my się staramy - rzecz jasna - ale podstawę tego porozumienia stworzyły miłosne palce :) , które ulepiły nas z tej samej gliny.. Serdecznie pozdrawiam
  22. Ha, ha :) radosne (chociaż ironiczne :))
  23. Ciekawie to ujęte
  24. Dzięki dla Ani za serce :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...