Piękny tytuł a później coraz bardziej romantycznie.
Fakt, że wiersz "dociera" niekiedy do Małego Księcia ale wydaje się, że autor to wie bardzo dobrze. Czerpie świadomie.
Podoba mi się staranność zapisu, nie ma nonszalancji.
Pozdrowienia
NIE.
To do treści, formalnie wiersz jest zgrabny, zachęcający, wręcz … kuszący ;) jak np....no... najnowszy model smartfona od producenta z najwyższej półki :)
Bardzo mnie poruszył, drąży głęboko.
"Smutek to prolegomena
do lepszej przeszłości"
tego się trzymajmy.
Nieco mi zawadziło na końcu "mej mego" - może bez mego? I tak wiadomo, że to Twój.
Serdecznie pozdrawiam
Jeszcze dodam dla zainteresowanych, że genezą tego tworu była krytyka pewnej pani uznanej poetki, która raczyła nazwać moje teksty tombakowymi :D
Czyli kochani poeci nie przejmujcie się krytyką, bo krytyka dźwignią jest :)