Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. :) dokładnie :)
  2. iwonaroma

    Perły z lamusa

    Fajny pomysł i wybór wiersza też :)
  3. :) amerykańska :) fakt :) zdrówka też
  4. B.obrazowo, i z sensem oczywiście. Pozdrowienia
  5. Nie wątpię, że odpowiadasz na uśmiech uśmiechem :) A że wątpisz czasem w słowa czy działania...To prawidłowo! :)
  6. Wyrzuciłabym jednak kropkę w tytule. Wiem, że teraz tak się też pisze, ale stawiając kropkę po zdaniu "Poznałem kloszarda. " to tak, jakbyś zamykał sprawę. A przecież ta sytuacja okazała się otwarta :) nie tylko zresztą dla Ciebie. Trudno powiedzieć, czy marnując talenty naprawdę je marnujemy, czy może właśnie wzbogacamy idąc niekonwencjonalną drogą.
  7. uśmiechając się do martwych twarzy co tam martwych sceptycznych i politycznych
  8. Ja nie mogę :) stukanie pukanie... :) toz to jakaś zaraza jest ;) (Nie czytałam tego wierszyka wcześniej, żeby nie było ;))
  9. Ale Ty nie przepraszaj tylko wciśnij edycję i po prostu popraw :)
  10. Czyli...na wszystko znajdzie się rada ;)
  11. Sylwestrze, tytuł zapowiada coś poważnego, filozoficznego wręcz a tu taka niespodzianka :) krotochwilna :) fajny wierszyk ale tytuł bym zmieniła albo rozbudowała na "Stały jest bezbronny" Zdrówka
  12. Fajnie się czytało, ale szybko skończyło... Chyba "z reklamówkami PEŁNYMI ciuchów " ... Ale żeby nie było, początek interesujący :)
  13. Raczej ze złomu ;)
  14. Janku serduszkowy :)
  15. Bzdura.
  16. Nie ma co wybaczać :) stukaj pukaj dalej ;)
  17. na serce wśród chłodu bijące aż stanie się ciepło później lekko tylko stukam pukam i drzwiczki klatki zostają otwarte wtedy w(y)latuję
  18. Nata :)
  19. Ha ha :) ale i samemu można sobie taką diagnozę postawić, jednak jak specjalista przypieczętuje i kaskę zarekwiruje to już się wie na 100% :)
  20. Może to to trochę nie na temat (ale tylko trochę: :)): moja koleżanka rozpamiętując i rozważając aktualną swoją trudną sytuację, problemy, które się pojawiły nagle usłyszała głos swojej córki - mamo! ale ja jestem głodna! :) z pozdrowieniem
  21. Jeszcze przemyślę :)
  22. W sumie zgadzam się z Tobą co do puenty, więc zmienię, jednak nie wiem, czy mój sarkazm będzie dostateczny ;) Odpozdrawiam
  23. W polskim pełno ości, nawet w wolności ;)
  24. Przechodzisz sam siebie :)
  25. Fakt, może w gardle stanąć ;) trzeba uważać... Choć początek miłości zawsze miły :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...