Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Prawda :) A zwłaszcza w nadnaturze. Bo w podnaturze.... to można zniknąć... na dłużej ;) Również zdrówka :) Również się uśmiecham i pozdrawiam :) ..
  2. :) Dzięki
  3. @Leszczym :)
  4. @Leszczym :)
  5. Ha ha :) Emeryturkę rozumiem jako święty spokój, którego szatan nie doświadczy, dobrze mu tak.
  6. tyle, ile jest w nas. Im więcej przeżyliśmy, tym więcej postrzegamy. Jeśli nie mamy pewnych doświadczeń, ta część świata będzie dla nas niedostępna, zamknięta." Ryszard Ulman inżynier geodezji, fotogrametrii i topografii; bioenergoterapeuta Bóg jest Boga nie ma Bóg jest Boga nie ma jest nie ma jest nie ma jest nie ma aaaaaaaaaaaaaa... drży foton na mokrej gałązce zbliża się noc zaraz zaśnie zniknie pozornie
  7. @Czarek Płatak :) Dzięki
  8. ;)
  9. Oby nie pękła... ;) od nadmiaru
  10. Właśnie :) Dygam do ukłonu ? Ha ha :) dobre :) Dzięki @Albina Agatko :) Dzięki
  11. Zgadzam się w zupełności :) Lepiej gorzej zaczynać a dobrze kończyć niż odwrotnie :) Również zdrówka :) z tymi nienasyconymi i nasyconymi .... jakże prawdziwe :) Wzajemnie zdrówka i Dobrego
  12. ;) W rywalizacji wszystko się komplikuje. Nawet najprostsze :)
  13. wiesz, że kochasz natomiast nienawiść jest skomplikowana bo nie chcesz nienawidzić ale to widzisz
  14. @Marek.zak1 a kiedy kręcą obie połowy kosmiczny orgazm gotowy ;)
  15. @jan_komułzykant :D
  16. Jak zwykle - klasa :) Pozdrawiam Aniu
  17. para się sparowała a potem wyparowała!
  18. miał rzec marzec a on tylko marzy... miau...
  19. :) ;) Dzięki @Sylwester_Lasota dziękuję
  20. @Leszczym :)
  21. Tak, dokładnie. Chociaż czasem serce się kraje, gdy np.błędy popełniają nasze dzieci, ale tu też obowiązuje zasada, że muszą doświadczyć. Dzięki i zdrówka również :) Można, można (dostać w pysk :)). Fakt, zmysł, wyczucie - tego nam trzeba w pomaganiu, bo czasem pomocą najlepszą jest nieudzielenie pomocy (choć to brzmi nieludzko, ale tak właśnie jest). @Marek.zak1 @Dared Podziękowania :)
  22. Życie, w zasadzie, byłoby rajem, gdybyśmy duszy nie oddali w najem :( Zdrówka
  23. podnosić na duchu każdego napotkanego na drodze błąd. wielu chce być smutnymi a niektórzy jeszcze muszą
  24. Ciekawe co na to Putin, bo Hitlera już nie zapytamy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...