Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Świetne:)
  2. iwonaroma

    (wieczorna rzeka)

    wieczorna rzeka szarzeje i marszczy się bez cienia słońca
  3. :) Balans potrzebny, wiadomo. Dzięki:)
  4. @poezja.tanczy :) dziękuję
  5. :) Dzięki Tak, masz rację. Bez innych to nie to samo, jesteśmy całością więc bez innych to jednak czegoś brakuje... Z drugiej strony - gdy nie ma bazy (czyli ugruntowanego 'ja') to inni, choćby najbardziej się starali - niewiele wskórają. Ale zwróciłeś mi uwagę na błąd, który popełniłam mianowicie usunę te 'całym' 'całą'. Dzięki i również pozdrawiam :) :) Mądrze. Bo zwraca uwagę na to, że jest w nas wyższe Ja, które opiekuje się tym mniejszym. Jednak chciałam zawrzeć to dawanie i branie (jakże związane z loterią:)). Dzięki i również zdrówka:)
  6. bólem i rozkoszą inni mogą dać mogą nie dać to loteria natomiast ja - to pewność
  7. Ładnie :) zaczyna się tak lekko, niby mimochodem a kończy pewnością:)
  8. @Asia Rukmini :) dziękuję
  9. ;) Niektóre tureckie seriale nie są złe, choć wcale dobrze się nie kończą:( (np. Kuzgun), ale fakt, większość to bajki. Ale to, że dobro zawsze zwycięża - to fakt, na który należy cierpliwie poczekać nie poddając się. I to może pocieszyć.
  10. :)) Tak było, tak było :) Dzięki i też się trzymaj
  11. Ale klimatycznie :)
  12. :) Dziękuję ;) Są mistrzowie:) Dziękuję i również pozdrawiam Właśnie :) Dziękuję
  13. @GrumpyElf :) dziękuję
  14. Oj tak. I bywa, że wrócić się już nie da! :( Dziękuję:) @violetta :) dziękuję
  15. żeby się dogadać wystarczą oczy uśmiech łzy dotyk język czasem przeszkadza wciąż mówi kocham nie kocham kocham nie kocham
  16. iwonaroma

    Ofiarom avocado*.

    Dobre to, ja pinkolę :)
  17. @Leszczym dzięki:)
  18. @Leszczym :)
  19. Czekanie ma swoje granice. Pozdrówka
  20. Oj tak. Dzięki i również pozdrawiam.
  21. :) Bywa... paradoksalnie i odwrotnie :) Ale taki rozum to nie miecz ale kądziel? :) Deczko pomieszany, poplątany i w chaosie?... :) Dziękuję za serce:) Również pozdrówki Moniko (nie wiem, czy dobrze pamiętam imię :))
  22. :) Dziękuję
×
×
  • Dodaj nową pozycję...