Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. @tramwaj63 dzięki:)
  2. @tramwaj63 :) dziękuję
  3. Tak, Tina była wielką artystką, niesamowitą. Nie sądzę, by serduszka mogłyby być źle interpretowane :) Dzięki
  4. Ewelinko, Tobie jak z rękawa spływają wiersze, ale wcale nie tuzinkowe! :)
  5. Ślicznie :) romantycznie lecz nieprzesłodzone. W sam raz.
  6. :)) Dziękuję
  7. Trochę prześmiewczo, trochę zgryźliwie ale prawdziwie.
  8. Mąż łysiutki jest słodziutki :) Lwy i tygrysy mogą pożreć :(
  9. :) Prawda. Ale ta róża cudna! :) Dzięki @Asia Rukmini @koralinek Dziękuję
  10. :) Ślicznie dziękuję Właśnie, wspólny mianownik to jest coś co nie przeczy różnorodności a jednocześnie pozwala jej się scalać:) Dzięki Cieszę się :) Dziękuję @violetta :) podziękowania
  11. wolę napisać wiersz? Czy na nią spoglądać? Jednak spoglądać. Czy chcę być różą czy mną? Jednak mną. Przepraszam Poezjo. Przepraszam Różo.
  12. Dokładnie, zło ukazujące się jako zło to pestka. To przedstawiające się jako dobro i skutecznie omamiające to jest dopiero kaliber.
  13. Zdolna byłaś od zarania :)
  14. :D
  15. To prawda. Prasa potrafi straszyć na potęgę. Uwielbiałam chodzić do lasu a teraz rzeczywiście jakiś niepokój został zasiany... A przecież kleszcz ukąsił mnie nie w lesie a w przydomowym ogródku:)
  16. :D ;) Dzięki @duszka :) dziękuję
  17. :)) Czasem człowiek na wpół świadomie uczyni kogoś rozbawionym :) Również zdrówka
  18. @Asia Rukmini :) dziękuję
  19. @Czarek Płatak :) dzięki
  20. :)))
  21. To w wygódce wymyślasz te teksty? :) (sorry sorry sorry! :)) Wygoda w sensie zewnętrznym (np.wygodne ubranie) w języku polskim ma pozytywne konotacje, gorzej z wygodą jako cechą osoby :( ('jaka wygodna!') Czas to zmienić i nie dać się sterować :) Trzeba dążyć do wygody (ale nie kosztem innych! - wygodnictwa) bo niekomfortowa sytuacja ciągle zmusza nas do poświęcenia jej uwagi i nie chce nas uwolnić :(
  22. Tylko luz nas uratuje :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...