Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    brzydki
  2. Ale śliczne :) Pasuje nazwa 'śmigiełka' :) Dzięki! @kwintesencja @violetta @Tectosmith Podziękowania:)
  3. Śliczny :) i...edukacyjny :)
  4. zimni ogrodnicy starsza pani rozpulchnia ziemię nasionka mają miękko i ciepło
  5. iwonaroma

    (w ciepłym wieczorze)

    @kwintesencja :) dziękuję
  6. Dokładnie! Dzięki i również pozdrawiam :) Dziękuję :) również zdrówka
  7. :) Tak, ciało bywa czasem dyktatorem miast sprzymierzeńcem :) Dzięki i również pozdrawiam
  8. :) Dzięki @Rafael Marius dziękuję:)
  9. Jak już łzy - to niech takie właśnie :)
  10. @Ewelina :) dziękuję
  11. ... Dziękuję i również pozdrawiam Fakt! :) Dzięki Zalewają, zasypują i niszczą... :( Dzięki i również pozdrawiam @Tectosmith :) dziękuję
  12. jak śmieci walają się wszędzie sprzątamy a one znowu sprzątamy a one znowu sprzątamy a one znowu a jednak sprzątamy żeby żyło życie
  13. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    sentencja
  14. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    perły smutnej damy
  15. :) Właśnie. Ciało czasem daje popalić ;) Dzięki :) Dziękuję Zgadza się :) Dziękuję i również pozdrawiam Jacku... Dzięki Mistrzu :) Dziękuję:) Również pozdrowienia @Leszczym :) dziękuję
  16. Super :) balsam dla duszy
  17. gdy modlę się do Ciebie żeby nie bolało żeby się nie denerwowało żeby nie było głodne żeby nie było przeżarte żeby nie chciało siku żeby nie chciało gadać kiedy modlę się do Ciebie żeby było spokojne ufne i otwarte żeby było przestrzenią i tylko tyle to wystarczy bym mogła wtulić się w Niebo
  18. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    koniecznie cebulka
  19. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    drób
  20. @lena2_ -Super. @zetjot ale przed dziewczyną to chyba tylko na jedno kolanko? :)
  21. Osho super to rozdzielił : samotność i samość. Słowo samotność ma negatywne konotacje, to przykra sytuacja, przykre emocje natomiast samość... to bycie szczęśliwym z samym sobą :) Fajnie to ukazałaś.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...