Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Cha cha :) dobre :)
  2. Z podobaniem :) Może tylko słowo 'prezentujący' jakoś odstaje, może lepiej byłoby coś zwyczajnego np. 'ukazujący' lub inaczej. Śliczne zakończenie :)
  3. Ostatni wers uratował ten wiersz...przed ostatecznym rozkładem;) Podzielam zdanie przedmówców - świetnie napisane :) Pozdrawiam i życzę nieustannego jaśnienia wnętrza bez względu na okoliczności zewnętrzne:)
  4. Fakt, dzieci są całościowe we wszystkim
  5. @Tectosmith @miauczenie owies Dzięki:))
  6. Aj jak ładnie :)
  7. Każda społeczność ma swoich odmieńców:) A Ulka pewnie znikła gdzieś w niebiesiech:) Tam jej nagi biust już nie wywołuje zgorszenia, zdziwienia ani ekscytacji... Dzięki:) @huzarc dziękuję:)
  8. @Tectosmith :) dzięki
  9. Mniam :)
  10. iwonaroma

    Spotkanie z Nią

    Stokrotki to potrafią:) być nawet dżunglą:)
  11. Hmmm... "trochę trochę" "chyba chyba" Powtórzenia celowe? W krótszych tekstach powtórzenia mogą wydawać się nachalne...
  12. Zgadzam się, że pisanie erotyków to stąpanie po kruchym lodzie. Tobie udało się przejść:)
  13. Ładnie :) z czułością
  14. Bardzo to ładnie przedstawione 🦋
  15. Oryginalnie o puszce :) Może za dużo "cię"... Może jedno wyrzucić i zostawić "skupujący bezrobotni"? Chyba nie zaburzy to rozumienia
  16. @A-typowa-b :) dziękuję
  17. ;):) A Myśliwski mądry facet. Dzięki!
  18. To prawda. Dzięki i również pozdrowki:) Dziękuję bardzo! Również pozdrowienia
  19. Minie co przykre, ale faktycznie, trzeba przepłakać...
  20. Przeczytałam, ciekawa historia! :) Z drugiej strony mam dystans do osób w pewien sposób charyzmatycznych a jednak wieszczących przykre wydarzenia... Może lepiej, gdyby milczeli? .... Tak czy siak odmieńcy czegoś nas uczą :) Dzięki @Wiesław J.K. @Czarek Płatak @Klip Dziękuję:)
  21. :) Bardzo dziękuję również serdecznie pozdrawiam:) :) Tatuażu chyba nie miała, bo to dość dawne czasy, gdy tatuaże nie były modne a pani była już dość starsza. Ale pewności nie mam, bo była ubrana od stóp do głów:) nawet na głowie chusta, oczywiście niebieska :) To ja dziękuję za głos, komentarz :) Jasne, niech lubi :) Dziękuję :) No tak, ten świat nie jest najlepszym ze światów i taka konstatacja również wariatkom się przydarza... Dziękuję i również pozdrowienia:) Dzięki Waldku, również pozdrawiam:) ...to prawda... Dzięki i również zdrówka 😊
  22. chodziła po osiedlu i miała nierówno pod sufitem (kłębiaste obłoczki, postrzępione chmurki) zawsze ubrana we wszystkie odcienie niebieskiego czyściutka w swoim jedynym koloru odjeździe codziennie taka sama milcząca ale pogodna i niebieska i nie bieska aż pewnego dnia (albo nocy - któż wie) posmutniała gdyż dojrzała że ten świat nie jest tylko niebieski a oprócz tęczy ma w sobie szarość i czerń więc nieco zbladła zjaśniała i znikła cała w błękicie
  23. Oryginalnie:) Faktycznie, między chceniem a niechceniem bywa zgrzyt, zwłaszcza gdy się człowiek waha...
  24. ;) Dzięki, również serdecznie
  25. Dobre 👍
×
×
  • Dodaj nową pozycję...