Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Oby tak się kończyły wszystkie dramaty :)
  2. Nie wiem dlaczego ale cyngiel z singlem mi się skojarzył :)
  3. Jeśli szczery - ok. Jeśli wymuszony - to się zemści.
  4. Wszyscy (prawie wszyscy) chłopcy (i niektóre dziewczynki) bawili się małymi żołnierzykami. Ale potem niektórzy z nich stali się za bardzo serio/bez zabawy - i to ich zabiło.
  5. @Rafael Marius a czemu nie o tym? :) Jak najbardziej może być i o tym:) Dzięki @poezja.tanczy :) Dzięki i również najlepszego @Tectosmith ;) Dzięki i również zdrówka serdeczne :)
  6. iwonaroma

    (wielkość topoli)

    @poezja.tanczy miło :) Dzięki i również pozdrawiam
  7. @poezja.tanczy dziękuję :)
  8. bo zaraz stanie się coś
  9. @Leszczym dzięki:)
  10. @Leszczym :)
  11. @Leszczym :)
  12. @Leszczym no pewnie :) cień to nie czerń. Coś nam mówi, o nas samych:) Dzięki @Andrzej_Wojnowski @Waldemar_Talar_Talar Podziękowania:))
  13. @Tectosmith :) tak? :) A mnie się zdawało, że znika... no chyba, że się ukrył gdzieś pod stopami :) Dziękuję i również zdrówka :) @poezja.tanczy :) no właśnie :) Dzięki! @Rafael Marius :) ... Dziękuję
  14. @Konrad Koper ;) dzięki @poezja.tanczy :)) Dziękuję @Ewelina :) bardzo mi miło i dziękuję :) @Rafael Marius :) pewnie jest tu i tam :) grunt, to być z życiem, bez względu na miejsce i okoliczności. Dzięki :) @Marek.zak1 @Tectosmith Podziękowania :)
  15. cień nie tańczy samoistnie nie przybiera dziwnych kształtów nie pluje nie całuje bez postaci nie istnieje choć czasem kładzie się a czasem wywyższa w końcu znika w samo południe
  16. ot, życie :)
  17. 'w loży piersi' - cudne :)
  18. Życie przychodzi do Ciebie. Nigdzie nie musisz się wybierać.
  19. @Konrad Koper ;) dzięki @Rafael Marius :) spełniły. Dziękuję @Radosław :) dziękuję @duszka :) cieszę się:) Dziękuję @Lidia Maria Concertina@Tectosmith Podziękowania:)
  20. Super
  21. Śliczna modlitwa i wiersz :) Podpisuję się pod taką modlitwą jak pod swoją (mogę? :))
  22. spadło gniazdo z wysokiego drzewa cieszy się życie bo było puste
  23. iwonaroma

    Medytacja

    Fajnie opisane trudy początków. Natłok spraw, niepewność etc. Ciut wadzą byki ortograficzne ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...