Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 833
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. w ciele można, w duchu nie za bardzo :) warto się nad tym zastanowić :)
  2. materialne rzeczy odrzucić, tylko duchowe robić :)
  3. to może takie całowanie szczeliny :( ciekawy
  4. dziękuję, jestem bardzo :)
  5. uwielbiam życie, każdą sekunda, jest piękna:)
  6. jesteś niesamowity, zostanie taki skromny. dziękuję Ci. chodzę w sferze praktycznej:)
  7. idę na spacer czuję wiatr na mojej skórze tak żywy i ponownie obudzona łączę się z tobą łapię piękne gwiazdki mocno umalowane wargi ładnie pachną szminką pocałuję cię miękkimi aksamitnymi ustami
  8. mogłabym opowiadać swoją historię, Bóg jest realny, tak dobry, że czuję ciepło w środku.:) chociaż, ja nie jestem wyniosła, wiesz, po prostu wiem, co mówić o nim :)
  9. a po co być Bogiem ?
  10. tylko Bóg wie co jest dla nas dobre. trzymaj się.
  11. śliczne, zamyśliłem się.
  12. dotyk leczy, jest cudem.
  13. pierwsza fajna.
  14. rozumiem, że jesteś po;) u mnie zima jak w starej Francji, korzystam ze spacerów i dotykania śniegu :)
  15. kiedyś facet, który się tylko pląsał, nie był produktywny:)
  16. niesamowite, wszystko się samo tworzy.
  17. nie pochodzę z gór, nie jestem góralką, ani babą ze wsi, żeby się tak zachowywać. pochodzę z Mazowsza, jestem romantyczką, marzycielką. jedyne co mogę zrobić to rozwalić Ci delikatnie głowę książką.
  18. ja w Tobie widzę pierwiastek męski, w sobie żeński, możemy razem stanowić jedno, o to mi chodzi. ale jesteś niewiarygodny, jeżeli miałabym na co dzień tak z Tobą obcować, to bym nie chciała, straszny z Ciebie zrzęda. W Boga trzeba wierzyć, a nie go wywyższać jak piszesz o tym Absolucie. podziwiam Boga, ile będzie z Tobą pracował:)
  19. chodzi mi o to, że człowiek był jednym ciałem, stanowił jedno, czyli kobieta z mężczyzna, pierwiastki żeńskie i męskie jako jedno, tak nasze półkule w mózgu. Chińczycy badajże leczą jako całość człowieka, a nie jedną część ciała, patrzą nawet na dwoje ludzi:) kochających się ludzi, to im pozwala dobrze leczyć ;) z Bogiem jest się łatwo połączyć, po prostu trzeba wziąć jego miłość jak Chińczycy :)
  20. a wiesz, że pierwsze chrześcijaństwo była takie, że nie zabijało swoje dzieci, bo kiedyś jak się nie podobało dziecko, tak czynili w starożytności. to cechowało chrześcijaństwo innych, nawet od judaizmu, a teraz co ludzie wyprawiają, mówią, że są chrześcijanami, chodzą do kościoła itd? w innych religiach jest podobnie, co się dzieje w Indiach, w Nepalu?
  21. @Tomasz Kucina tu nie chodzi o płeć, tylko o oba pierwiastki, które tak zostały sponiewierane przez pierwszych ludzi. ważne jest, aby je na nowo odzyskać i połączyć się z Bogiem, tzn żyć jak powinno się.
  22. Bo Bóg to trochę matka, trochę ojciec :)
  23. @Tomasz Kucina rozumiem, ze tego nauczyłeś się na religii? ;) ja nie kwestionuję płci Jezusa, tylko Boga samego, to pierwiastek męski i żeński:) przecież Bóg to nie postać człowieka, to duchowa:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...