Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 833
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. jak widzę choćby mały słoik z grzybkami gdzieś tam stojący, ukryty pomiędzy makaronami, przyprawami, mam ochotę odkręcić nawet nie w moim domu :)
  2. nie wiem czy wiesz, ale w takich domach, gdzie były spiżarnie tętniło życie, wieczory, zabawy jak w teatrze :) Grochowiaka chyba ostatnio czytałam w szkole:) lubiłam polski, aczkowiek średnio mi szło, może dlatego, że nigdy nie miała czasu na nic, wolałam siedzieć w ogórku i śpiewać sobie. nie jestem taka światowa :)
  3. bardzo piękny wiersz :)
  4. nie jestem aż taką kinomanką jak Ty, ale też lubię stare filmy czarno-białe:) ja najbardziej lubię lata sześćdziesiąte, wtedy już było kolorowo-blade :)
  5. kiedyś było fajnie, miało się chłopaka i się przytulało :) wiersz fajny, przypomina starą Pragę :)
  6. fajne te bąbelki.
  7. duch tylko upadłego człowieka się tam przetacza, a wszystko jest ok., jesteśmy wszyscy normalni. :) Szczęśliwego Nowego Roku ;)
  8. @Karina Westfall ale dobrze też dawać ten czas innym, często chodzę na spacery do parku i rozmyślam z Panem Bogiem :)
  9. autosugestia też istnieje :)
  10. ładne próbowanie. :)
  11. drzewa leczą nas :)
  12. @tetu dziękuję za sugestie. z chęcią poprawię :)
  13. @Radosław tak, coraz krótsze noce :)
  14. nawet ładne
  15. @Antoine W też tak myślę :)
  16. piękne jak o krasnoludkach
  17. unosisz mnie pod światło niby drogi kamień kąsasz po trosze pragnę ugryźć twoją skórkę łagodnie między przegubem jeśli pociągniesz za odpowiednią nitkę rozerwę się na ściółkę z poziomek
  18. @ais palisz sobie świece do kolacji ?:) uwielbiam taki nastrój :)
  19. nie ma to jak kolacja we dwoje przy świecach :)
  20. @beta_b nie wiem, nie znam się, ale spójne życie może doprowadzić do przepaści. ja lubię kruchy lód przez ich śpiew, im cieńszy tym lepsza akustyka :)
  21. @Antoine W :)
  22. @Antoine W nie masz motyli w brzuchu? naprawdę? nawet coś czytając i o czymś myśląc ?
  23. spójne życie, moje takie nie jest:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...