Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 833
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. lubię przebywać wśród drzew, nie wyobrażam sobie ich rąbać, chyba, że jest już suche, to wtedy daje im się drugą szansę, czy odrosną im gałęzie.
  2. to prawda, ze jedzenie niezdrowe najlepiej smakuje.
  3. nie chcesz wpadać w histerię ekologów:)
  4. drzewo to proste, niematerialne życie, także budowanie domków z drzewa, wiórów, paleniu w piecu drewnem jest symbiozą.
  5. bo na wiosnę się jada nowalijki.
  6. to taka Twoja zabawa. :) abstrahując od tego, to fascynuje mnie jak dążyć do pierwotnej świadomości Adama przed zjedzeniem jabłka, kiedy wszystko było jednością, nie było pustki między wszystkim, zanim dostrzegł tą pustę między Ewą, że ona sobie hasa, nie było upływu czasu. czasem też tak mam, że nie czuję tego kiedy jestem śniegiem za oknem:)
  7. teraz kobiety blendują warzywka na kotlety.
  8. Bóg daje później wyzwania. szkoda, że nie zauważyłeś na początku tego rozdziału:)
  9. ach dokończenie w Kaznodziei rozdział 4 :) on się wyśmiewa z ludzi samotnych i słusznie :)
  10. gorący kominek
  11. gdzie tu w świecie szukać miłości?
  12. może kiedyś jako przeze miłości :)
  13. ja próbuję zgadnąć :)
  14. bo już jesteś stary :)
  15. nic Ci nie obiecuję, po za tym, że będziesz chciał zupy, to Ci ją zrobię:) jesteś kłamczuszkiem
  16. w moim wypadku, może być ekscytujące. całkie ładny wiersz, pokazujący Twoje fantazje.:)
  17. kiedyś Cię natrę zobaczysz
  18. czuję, że mi nogi marzną, robi się zimno, choć dotykam jakieś tam ciepłej podłogi, stawiam jak do ogniska. arktyczny lód stoi czapami. muszę się czymś rozgrzać.
  19. tak, tak. gdy jest nerwowo, to są zakłócenia, to jest kwestia kochania.
  20. mam ładną bieliznę:)
  21. czasem teraz wkuwam lirykę, gdy podoba mi się tekst, staram się go zapamiętać na pamięć, chodzę i go recytuję po mieszkaniu:) ostatnio uczyłam się do egzaminu poprzez analizę i rozwiązywanie zadań. gdybym do tego nie przysiadła, nie napisanym niczego. sama rozwiązuję zadania i mszę odpowiedzi, poprzez zdobytą praktyczną widzę i tego co się nauczyłam.
  22. nie wiem co lepiej, ja to tylko w nocy leżę, a tak chodzę i chodzę :)
  23. pozasłaniałam okna przed chłodem, samiusieńka się skrywam pod jedwabną kołdrą. nie wiem kiedy się uwolnię od nauki:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...