Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 833
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. jestem zbyt wrażliwa, jeżeli ktoś tego ode mnie wymaga, ode mnie moze wymagać tylko Bóg. żyje się dla Boga, nie dla sztuki. wszystko co robimy powinno być dla Boga, nie dla nas. moje wyznanie jest odmienne od Twojego katolickiego.
  2. ale tutaj jestes zbyt agresywny, mówiąc mi w co mam wierzyć. dla mnie Bóg w trzech osobach jest bliski :)
  3. uzupełniamy się, dajemy sobie życie nawzajem. kompletnie się nie znam na sztuce, ale coś mnie czasem ujmuje. jest pięknie na ulicach, to słońce.
  4. dobrze, że nadrabiasz za mnie pisaniem, ja pracuję dzisiaj wyzdrowiałam i czuję się rześko i lekko. ale te nazwy miast fajnie wymysliłeś :) zamieszcaj to tam masz, chętnie ja poczytam :) raczej rzadko do czegoś się odnoszę. myśle, że każdy ma prawo do wyrażania myśli.
  5. myślałam, że jestem twórcza :)
  6. traktuję to realistycznie. gdybym była niegrzeczną żoną, to bym otrzymała szybko wierszyk, żeby się zmieniła :) takie moje i twoje życie miałoby sens. z mojej strony to na pewno bym cię mocno kochała, bo zazdrosna bym była o te wszystkie postacie z wierszy:)
  7. Pokochajmy się razem, niech zejdzie z nas powietrze:)
  8. Chyba zacznę jak moja mama gotować, jesteś cudowny.
  9. tak, czasem mam wrażenie, że poeci jedzą ptaszki :)
  10. Proszę sprawdź i przynieść mi :) zjadłam parę łyżek marchwianki. Masz rację, nie ma to jak marcheweczka i obgryzanie kosteczek;) lubię z Tobą rozmowy ;)
  11. popytaj delikatnie, nie spłosz. chcę takiego z ryżem :)
  12. Nie, chyba za dużo kawy wypiłam. Powoli wracam do siebie, schudnę trochę przez wodę. Potrzebuję miłości jakiegoś faceta.
  13. Pisałam z Tobą, a sama się rozchorowałam. Od czwartej wymiotuję, leżę w łóżku. Jestem dobrej myśli, że to oczyszczanie wieczorem się skończy.
  14. wszystko odpuściło.
  15. bądź zdrów, cieszyłabym się z tak dużo komentarzy :)
  16. być może mamy takie ciągotki:) a się umawiam :)
  17. Aika to poetycka postać, a ja jestem prawdziwa, wesoła :)
  18. ładnie bym wyglądała w takiej sukience, to jak jedziemy na Malediwy?:)
  19. @Tomasz Kucina myślę, że dobrze by było gdybyśmy się znali i jeszcze lepiej razem chodzili do tej samej klasy :)
  20. chyba Tobie nie zaszłam :) fajny wiersz, jest tyle zjawisk na świecie :)
  21. brakuje na tej ziemi prawdziwych chrześcijan.
  22. ja zacznę pisać do Ciebie, gdy będę chciała przyjechać do Irlandii, to może być szok. coraz bardziej myślę o podróżach, bo mogę z każdego zakątka się uczyć i pracować.
  23. jeszcze nie pisałeś jak się rozmnażają koralowce;) jestem ciekawa w Twoim wydaniu:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...