Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 833
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. tak, odżyję i wyzwolę się oddręczących mnie myśli :) dziękuję Ci:)
  2. dostałam sanatorium do Lądka Zdroju w lipcu, ale się cieszę, nie byłam tam nigdy:)
  3. całkiem wyszła fajna bajka
  4. jak mówią, pokaż mi twoje konto bankowe, a powiem ci kim jesteś. to prawda, że po wydatkach można powiedzieć o człowieku dużo i to nie jest pochlebna opinia :) zaczęłam żyć pełnią piersią, a mam coraz mniej czasu. w katolizyźmie nie rozwijałam się. nauka aż tak nie jest potrzebna. ciężkie są studia. wolę się uczyć podatków i języków i chcę wyjechać na rajską wyspę i chcę tam wydać wszystkie pieniądze.
  5. czuję się wyjątkowo przez Ciebie traktowana :) ale nie jestem w Twoim guście ;)
  6. Ja Ciebie wyjątkowo rozumiem :)
  7. tylko na chwilę, chrześcijaństwo się podnosi. piękny Rzym.
  8. że oglądasz eurowizję co roku z rodziną :) pamiętam jak pisaliśmy rok temu, kiedy była eurowizja:)
  9. Świetnie, tych akurat jeszcze nie słuchałam:) co roku z rodziną ;)
  10. nie oglądałam Eurowizji, ale wysłuchałam dwóch piosenek. francuska fajna była, ta holendra też.
  11. miałam, że francuska piosenka wygra, ale i tak dobrze wygrał holender :) bo była zbyt pospolita.
  12. jesteśmy słabi wobec Boga, nasza słabość to najlepsza cecha jaka mogła nam się przytrafić w życiu. nie możemy się unosić. chyba, że poetycko, to na wolno :)
  13. tak zastanawiam się skąd wzięła się nie ścisłość. Wielki jest Bóg raczej niż kobieta niż mężczyzna, bo człowiek to jest razem bycie kobietą jednocześnie i mężczyzną, może razem są wielcy :) najważniejsze to jest naśladowanie charakteru Jezusa czy jakiegoś apostoła. Tomek jest zadziorny :)
  14. interesuję się niebem, dzisiaj są przeloty satelitów Muska. mam szansę drugi przelot obejrzeć, bo się przejaśnia, a później po pierwszej, także nie śpię do tej pory i czuwam :) dzisiaj jest ładny księżyc, fajnie tak za delikatnej chmury wyglądał. obejrzałam ten przelot w internecie. co miesiąc coś jest na niebie. u mnie dzisiaj fajerwerki puszczają i to takie spore :) ludzie jednak są szaleńcami, otworzyli ogródki, top wszystko im wolno. znam się na konstelacjach, jak widzę gwiazdy, na to wiem co to jest.
  15. dzisiaj oglądaj niebo z muzyką w tle :)
  16. każdy ma swoją muzykę :) jak zauważyłeś lubię stara francuską oraz starą amerykańską :) ogólnie taneczną :) co słuchasz dzisiejszego wieczoru?
  17. bo mówisz tak ładnie, reagge odpada jak rock. blues tylko akceptuję z takich obcych :)
  18. fajne, ale prowokujesz
  19. już za późno jest na spacer, ale dziękuję za życzenia. czytając Twój wiersz wyobrażam sobie rock, który jest nieznośny. wiesz, że lubię spokojniejszą muzykę, z hałaśliwych tylko jazz.
  20. dziękuję, miłego wieczoru, pada, a chciałam pójść w zieleń zatopić się:)
  21. pozdrawiam Cię :)
  22. wolałabym te pieniądze oddać biednemu.
  23. lubię kołatki, ten na t wiersz podoba się. w dłoniach kołaczę taką djeco kołatką. mogłabym tak całe dnie.:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...