Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 798
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. @Rafael Marius to chyba jej nie było, bo była magnolia, teraz nie ma takich dżemów. Zjadłam parę płatków:)
  2. Fajnie się czyta Twój wiersz do tej muzyczki.
  3. @Rafael Marius są jadalne:)
  4. Mnie otaczały piękne magnolie:) @Rafael Marius tak, w Warszawie jest sporo :) koło mnie są migdałki, ale na razie mają małe paczki, szybko zieleń rozwiną się po deszczach:)
  5. @Rafael Marius tak:) Mirabelka:)
  6. @Rafael Marius śliwka?:)
  7. Każdy coś w świecie odnajduje:)
  8. @Ewelina Latem też chodzę co tydzień w niedzielę na lody:) wzięłam jedną gałkę truskawkowych:)
  9. @Ewelina Dziękuję, od zeszłego roku nie jadłam lodów, a koło mnie są takie pyszne na Leszczyńskiej :)
  10. @Ewelina życzę zdrówka, ja dzisiaj planuję lody, bo już słonko wychodzi po mału :)
  11. @Ewelina normalny, ładny zapach, teraz ładnie pachną też białe drzewa :)
  12. Piękny ogród, który zakwita raz do roku, już wyczekuję:)
  13. Dobry podkład pod film sf:)
  14. @Starzec chciałbyś moja dzidzię oglądać, ale nie nie:)
  15. @Starzec jestem za delikatna na pokazy:)
  16. W moim teatrze sama gram:)
  17. Takie wydrukowane zdjęcia ja są fajne:)
  18. Jeszcze nie wchodziłam:)
  19. @Somalija sama mnie z nim swatałaś:)
  20. @Somalija myślałam, że będę zainteresowana, wiesz kim:)
  21. Trudne wiersze piszesz:)
  22. @ais Fajnie:)
  23. nakarmiona tobą łapczywie być pastelową prymulką jak czujesz się w tym świecie ciekawy innej rzeczywistości ruszasz źdźbło po płatku dom to ty
×
×
  • Dodaj nową pozycję...