Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Krzysztof_Kurc

Użytkownicy
  • Postów

    3 595
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krzysztof_Kurc

  1. Dżdżownice są dietetyczne. ;) Pozdrawiam Krzysiek
  2. złość poza kartkę wyciągnięta może to trochę miłość z jednego pnia z nienawiścią ze wspólnego korzenia jak miłość dżdżownicy zaplątana w sobie ciotka Utopia zdjęła beret i wylądowała ze mną w łóżku zapiszę ją genami
  3. Staram się nie nudzić. ;) Pozdrawiam Krzysiek
  4. Miło mi Grażyno że tak czujesz ten tekst, właśnie o to mi chodziło. Nastroje z obrazem w połączeniu, wciąż próbuję je sensownie opisać. Pozdrawiam Krzysiek
  5. Dzieki za dobre słowo. Pozdrawiam Krzysiek
  6. Bardzo mnie cieszy Twój komentarz, zależy mi aby w moich tekstach nie było płytko. Pozdrawiam Anno Krzysiek
  7. Można też kogoś strzelić za głupotę, a dziury w kieszeni to mam i ja, często. Dziękuję i pozdrawiam Krzysiek
  8. Też tak mam, najczęściej nie trafiam, ale strzelam dalej. ;) Dzięki Pawle. Pozdrawiam Krzysiek
  9. jeśli istnieją zakątki, gdzie nie docierają obrazy nie tworzą się, najważniejsze złudzenia z przestrzenią błądzące dotykiem, powonieniem ujarzmiony huk, pozostawiając innym w ciemności, gdy zdarzy się i znów będę młody poznasz mnie łatwo, po zapachu chleba
  10. kiedy dzień staje się nocą, a noc jest jak dzień po zamknięciu powiek kolor i wschód zachodzą powoli na siebie warstwami aż do jutra Ale to już jest inna bajka. Krzysiek www.youtube.com/watch?v=6DNp8K_FsoY&feature=related
  11. www.youtube.com/watch?v=1W9vqmzRaF0&feature=related Trochę koloru. ;) Pozdrawiam Krzysiek
  12. Myślę że potrafię sensownie zinterpretować Twój wiersz, jest trochę drażniący w swojej formie, może przez dosadność. Właściwie nic mu nie dolega, ale nie wiem dlaczego nie odpowiada mi jego klimat. Nie umiem rozkładać wierszy na czynniki, albo grają we mnie albo nie. Pozdrawiam ciepło Krzysiek
  13. Lubię Judyto Twoje interpretacje. Pozdrawiam ciepło Krzysiek
  14. Mam jedną głowę, a jednak budziło mnie kiedyś własne chrapanie. Dzięki za dobre słowo. Pozdrawiam Krzysiek
  15. Moim zdaniem "unicestwianie" jest sympatyczniejsze. ;) Pozdrawiam Krzysiek www.youtube.com/watch?v=vY1itfRFcO0&feature=related
  16. Ciekawe, nie pasuje mi do do całości jedynie "dematerializuje". Chyba znam słowo które lepiej brzmi. Pozdrawiam Bergamotkę. ;) kkk www.youtube.com/watch?v=kTtbYGvxfUQ
  17. Dziękuję za ciekawy i nie tylko. Pozdrawiam Krzysiek
  18. Nożyczki tym razem nie były zbyt ostre. ;) Lubię jak marudzisz. Pozdrawiam Krzysiek
  19. Miłego rozpracowywania. ;) Pozdrawiam ciepło Krzysiek
  20. Dla dobrego towarzystwa może warto iść i do piekła. ;) Dziękuję za czytanie i opinię. Pozdrawiam Krzysiek
  21. Dzięki Januszu, klimat jest według mnie najważniejszy. Pozdrawiam Krzysiek
  22. Najważniejsze, że jednak zatrzymał choć na chwilę. ;) Pozdrawiam Krzysiek
  23. Miało być dopowiedziane, ale może masz rację. Zastanowię się. Dzięki i pozdrawiam Krzysiek
  24. Dziękuję i pozdrawiam. Krzysiek
  25. Dzięki Sfinksie za czytanie i dobre słowo. Pozdrawiam Krzysiek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...