Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Krzysztof_Kurc

Użytkownicy
  • Postów

    3 595
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krzysztof_Kurc

  1. Bardzo ładne. Z przyjemnością przecztałem i będę czytał jeszcze nie raz. Takie pisanie lubię. Mnie "się" nie razi. Pozdrawiam Krzysiek
  2. Ciekawe. Pozdrawiam Krzysiek
  3. "i słuchasz jak to miło że jesteś mogę przywitać cię w progach i powiedzieć coś od siebie nie tylko herbata na stole z cytryną czasem" Przyjemne czytanie, pisz, czekam co bedzie dalej. Pozdrawiam Krzysiek
  4. Dawniej Dobosz to był taki żółnierz bez broni, prowadził oddział wojska do ataku nadając tempo marszu uderzeniami w bęben. Tak właściwie szedł w pierwszym szeregu. Ciepło i spokój, najważniejsze by było tam gdzie się jest. Pozdrawiam Krzysiek
  5. Krople rosy są bliższe od kropel gwiazd, choć tak samo chłodne. Pozdrawiam Krzysiek
  6. Właśnie kończy mu się trzydziestodniowy termin przydatności do spożycia, jak strusiemu jaju. Pozdrawiam ciepło Krzysiek bu ;( po prostu ostatnio sporo tu ciem.. tak mi się jakoś te ćmy przejadły. myslałam, że mam na nie monopol. a tu taka ćmia sodomka-gomorka. nie lubię też tej maniery nia-nia-nia. wiem, że znajdę ją też w wierszach wielkich, ale jakoś nie bałdzo.. taki sobie, spodziewałam się po tych ogniskach lepszego wiersza. a jak smakowało strusie jajo?? ;) Wierszydło przedogniskowe, nia-nia i ćmy.... Postaram się unikać. Strusie jajo jest "przyjazne organoleptycznie", sama strusina również. Zwłaszcza jesłi przygotuję ją sam. ;) Pozdrawiam Krzysiek
  7. Ćma zwana Trupią Główką, Atropos, butny symbol na czapce. Pozdrawiam Krzysiek blej tam , potrafię zrobić gracki ciąg skojarzeń, któy tez nie weźmie udziału w wierszu ;) Tak mi się skojarzyło, widać nie koniecznie szczęśliwie. Jak to u drobnego wierszoklety, nie wszystko ze sobą gra. Pozdrawiam Krzysiek
  8. Wiem, wiem. Spadam. ;) Krzysiek
  9. Ćma zwana Trupią Główką, Atropos, butny symbol na czapce. Pozdrawiam Krzysiek
  10. Właśnie kończy mu się trzydziestodniowy termin przydatności do spożycia, jak strusiemu jaju. Pozdrawiam ciepło Krzysiek
  11. Moim skromnym zdaniem, „dzisiaj” wynika ze wszystkich zdarzeń wcześniej. Z czasem wszystko staje się banalne. Spostrzeżenie z Ewą ciekawe, ale nie sięgam aż tak daleko. ;) Pozdrawiam Krzysiek
  12. rytmicznie uderza z osierdziem falami z natlenionego spokoju tam nogi otulone onucy zbawieniem biegną wraz z myślą do domu gdzie ręce matki mogą twarz chować do kubka ogrzanego mlekiem będzie ostatni spokojny sen dobosza
  13. Dzięki Mirosławie. Pozdrawiam Krzysiek
  14. Trochę przedwczesny ten powrót, miało być dłużej nadmorsko. Życie weryfikuje róóóóóżne plany. Krzysiek
  15. Jak zwykle można spodziewać się od Ciebie trafnej podpowiedzi. Pozdrawiam Krzysiek
  16. Bardzo miłe bajanie, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Proszę o jeszcze. Pozdrawiam serdecznie Krzysiek
  17. Jak dla mnie, ten fragment najsmaczniejszy. Pozdrawiam ciepło Krzysiek
  18. Skonsumowałem, i koniec wakacji, i wiersz. Ze smakiem jak zwykle. Pozdrawiam Krzysiek
  19. ze skrzydeł ciem spływał na palce pył jak popiół z esencji natury ludzkiej brudził przeźroczystość powietrza kolczaste przestrzenie oczekiwania bez gwarancji przetrwania dzisiaj Zmierzch nie przynosi odprężenia bez poszanowania dla bólu cyfr nieścieralnych świadectw siły rósł kompost z ludzkich ciał pamiętaj o tym zrywając jabłka
  20. to żałoba na czarnej chuście ślady popiołu światła strumienie czy już zakończone wybrani wiedzą gdzie szukać bliższa z każdym krokiem obejmuje stopy rosą
  21. "trzeba coś stracić, by coś zyskać" i już. ;) Zyski też mi się podobają, zwłaszcza na policzkach i nosie. Pozdrawiam ciepło Krzysiek
  22. Wędrowniś jutro rano wyrusza szukać ognisk i śladów po nich. Bez pośpiechu, może rozpali kilka i będzie patrzeć jak gasną. Dzięki Bea, pozdrawiam Krzysiek
  23. Oszczędnie ale ciekawie.Mnie podoba się w całośći. Pozdrawiam Krzysiek
  24. każda strata warta zysków w taaakiej wojnie:))) pozdrawiam Paweł Jasne, jesłi jeszcze piegi świeże.... Pozdrawiam Pawle Krzysiek
  25. Dobry klimat. Właściwe słowa. Sama przyjemność. Pozdrawiam Krzysiek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...