Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Alicja_Wysocka

Użytkownicy
  • Postów

    12 105
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Treść opublikowana przez Alicja_Wysocka

  1. Witaj Doni, ducha przeszłości wywołałaś. Czasem bardzo nieoczekiwanie i na króciutko się pojawia, ale nie mogę go namówić żeby został dłużej. Serdeczności, pozdrowienia i podziękowania, Dobra Duszko :)
  2. Dziękuję, zostawiam pozdrowienia :)
  3. Deoni, jak ładnie złożyłaś komentarz, brawo! (sens, średniówka, ładny rym i wszędzie po osiem sylab) Dziękuję pięknie i pozdrawiam
  4. Enchant - cieszę się, że przypadł Ci do gustu, dziękuję i pozdrawiam przedpółnocnie dobrej nocy :)
  5. Miło mi :) Już jeden z puzonem stoi pod balkonem :)
  6. Na tak, tylko po czasie okazuje się, że wybraliśmy nie te drzwi, które zamierzaliśmy, a powrotna droga do innych zniknęła. Tymczasem pozdrawiam :)
  7. Jakbyś rymem wymalowała taki anons, pewnie nie jeden poeta by się zgłosił. potem kasting zrób na wiersze zostaw pole do popisu a mazaki niepoznaki wprawnym okiem skosztorysuj Też życzę powodzenia ;0
  8. Jaką ładną metaforę mi zostawiłeś w komentarzu. Zaraz jej znajdę najładniejszy wazon jaki mam w domu i wstawię zamiast kwiatów, Dziękuję i pozdrawiam :)
  9. Kocie, żal jest wdzięcznym, wyrazistym kolorem dla pióra Dziękuję za odwiedziny, pozdrawiam serdecznie :)
  10. Ale z pestek ułożyłam strofki, pozdrawiam i dziękuję, Annie_M :)
  11. No widzisz Bożenko, smakowało, i chyba dlatego ciepło wspomnieniom, ukłony :)
  12. Jakby nie Twój wiersz, Popatrz jak się przebrałeś w inne rymy, wiersz wyprzystojniał i autorowi z nim do twarzy. Serdeczności :)
  13. Witaj Andrzeju, dziękuję za radę. Pestki zbieram, zawsze można ułożyć z nich jakiś wiersz, nawlec na wersy. pozdrawiam ciepło :)
  14. Kłaniam się wdzięcznie, Beto :)
  15. Dziękuję samm, sporo jeszcze mi tych smutnych wzruszeń zostało. Serdeczności :)
  16. Teraz jest jak trzeba, pozdrawiam kolorowo :)
  17. pewnego dnia nasze My rozkroić się dało nożem, na dwoje, na Ja i Ty w poprzek wcześniejszych założeń. z dwóch zrośniętych połówek zostały maluśkie pestki i w garści miejsca za wiele grzechotka, w niej szczęścia resztki.
  18. Samm, bardzo lubię jesienne wiersze. Nawet ubieram się w jesienne ciepłe kolory i włosy mam miedziane. W jednym miejscu bym co nieco zmieniła. Jak się domyślisz, wrócę i zostawię serduszko, tymczasem pozdrawiam :)
  19. Pięknie zmetaforyzowany :)
  20. To wcale nie zmyślone, tylko zmyślnie ułożone, Pozdrawiam :)
  21. Ładnie Ci w tym zaczarowaniu :)
  22. Zostawiam miotłę do wymiatania smutków :)
  23. Niesamowicie plastyczny, klimatyczny, śpiewny, rzewny i piękny, że ach! Zakochać się można w takim piórze. Winszuję, Oxy i wzdycham poetycznie :)
  24. Od początku wiersza zmierzałeś do dość przewidywalnego końca. Uparłeś się, (a może raczej przyzwyczaiłeś) do męskich akcentów i pewnie Ci się wydaje, że inaczej nie potrafisz. Ładnie trzymasz rytm, ale jeśli już koniecznie chcesz te jednosylabowce, to może jakieś ciekawsze byś znalazł, bo mi - ci jest - 3x nie - 2x się - 3x Podpisano - Maruda. Ale pozdrawiam Cię ślicznie :)
  25. AD - Twój komentarz jest równie urokliwy, pozdrawiam z ukłonem :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...