Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 157
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @Berenika97 dziękuję za słowo zachęty i wsparcia. Jako inżynier pracuję nad zrozumiałą "instrukcją", ale chętnie skorzystam z recenzji - jak już się "urodzi" :)
  2. @LessLove dziękuję serdecznie za miłe... słowo :)
  3. Mam dziś u rodziny Wielką fetę więc siedzimy Wtem zagaja siostra piegowata: U rodziny mego brata Taki zwyczaj jest uznany Jubilata - podrzucamy I tak toczą się rozkminy Jak to bywa w/u rodziny.
  4. @hollow manbracie! Spokojnej nocy!🙂
  5. @Starzec klasyk pisał: nie miłujmy słowem i językiem, ale czynem i prawdą!
  6. @Berenika97 piękny cytat - dziękuję! Niezwykle ciekawie poprowadziło Cię te kilka słów... od słowa do Słowa :) Mam taką może nawet nie ambicję, ale pomysł-marzenie, aby wygenerować jakiś podgatunek literacki, liryczny, ostatnie 4 moje wiersze mogłyby być jego przykładami. Na razie obmyślam ramy i definicję, może coś z tego będzie? ;) a jak nie, to też dobrze hahaha zamarzyło się być lirycznym influencerem ;)
  7. @Trollformel no ładnie ładnie się prozuje tutaj po kryjomu!! Takie trochę scary-fantasy ;) Wybrałaś wszechwiedzącego narratora - dobra, oczywista droga. A pomyśl jak mogłoby to wyglądać jakby opowiedziane było z narratorem "Ja" w postaci - Panny młodej? Na pewno byłoby mniej oczywiste... może bardziej tajemnicze? A może z perspektywy Mrocznego?... choć dla mnie ciekawsze byłoby od panny młodej. Chociaż perspektywa pierwszej osoby bywa trudna, zwłaszcza w dłuższych formach. Takie luźne uwagi jak to w warsztacie.
  8. @Trollformel fandom pozdrawia! dobrze, że nie wywaliło w kosmos tej budki ;)
  9. @iwonaroma cierpieniu warto nadać sens... inaczej staje się tylko udręką. Pozdrawiam :)
  10. @Mel666-Classy - czyli upgrade'owana migawka z życia Londynu, ok :) Dzięki
  11. @Mel666-Classy - a jeszcze mi powiedz jak możesz - jaki jest cel Twojego wiersza?
  12. @Mel666-Classy - rozumiem: widokówka z UK...
  13. @Mel666-Classy - a powiedz, co Cię skłoniło do napisania?...
  14. @Mel666 hej Classy :) Nie wiem jeszcze co mam myśleć o Twoim wierszu, zastanowię się, może coś mi przyjdzie na myśl.
  15. @zawierszowana cudna wizja... tylko czy realna? :)
  16. @aff piękne nawiązanie do księgi Daniela :)
  17. @piąteprzezdziesiąte dobre! lubię ustrukturyzowane formy :) Mała sugestia - do rozważanie... co myślisz, aby dać - celebruję? :) w wolności oczywiście autorskiej ;)
  18. @hollow man tak i najlepiej niech się materializują w PLN i dniach wolnych od pracy :)))
  19. @.KOBIETA. dziękuję za troskę :) doceniam, ale Obietnicę Wiary już złożyłem ;) i uprzedzając pytanie - Akt Miłości też miał miejsce :) pozdrawiam serdeczenie.
  20. @.KOBIETA. a kto mówił, że to o moich lękach??? :) metaforycznie ubrałem lęk w opis dźwiękowo-muzyczny ;) Bez referencji i superwizji nie kozetkuję ;)
  21. @Krzysic4 czarno bialym no nie da się zaprzeczyć ;)
  22. @hollow man zaczynamy łączyć naukę z duchowością... może iskrzyć :) I nie wiem czy @Paulina Dreko nie zapapramy wątku...
  23. @hollow man to to proszę Pana jest nic innego jak zaśnięcie w Duchu ;)
  24. @hollow man dzięki! jest we mnie pragnienie spotkania z morzem, ale jeszcze nie dojrzało do realizacji :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...