-
Postów
2 157 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
3
Treść opublikowana przez Charismafilos
-
@Berenika97 dziękuję za słowo zachęty i wsparcia. Jako inżynier pracuję nad zrozumiałą "instrukcją", ale chętnie skorzystam z recenzji - jak już się "urodzi" :)
-
@LessLove dziękuję serdecznie za miłe... słowo :)
-
Mam dziś u rodziny Wielką fetę więc siedzimy Wtem zagaja siostra piegowata: U rodziny mego brata Taki zwyczaj jest uznany Jubilata - podrzucamy I tak toczą się rozkminy Jak to bywa w/u rodziny.
- 9 odpowiedzi
-
10
-
@hollow manbracie! Spokojnej nocy!🙂
-
@Starzec klasyk pisał: nie miłujmy słowem i językiem, ale czynem i prawdą!
-
@Berenika97 piękny cytat - dziękuję! Niezwykle ciekawie poprowadziło Cię te kilka słów... od słowa do Słowa :) Mam taką może nawet nie ambicję, ale pomysł-marzenie, aby wygenerować jakiś podgatunek literacki, liryczny, ostatnie 4 moje wiersze mogłyby być jego przykładami. Na razie obmyślam ramy i definicję, może coś z tego będzie? ;) a jak nie, to też dobrze hahaha zamarzyło się być lirycznym influencerem ;)
-
@Trollformel no ładnie ładnie się prozuje tutaj po kryjomu!! Takie trochę scary-fantasy ;) Wybrałaś wszechwiedzącego narratora - dobra, oczywista droga. A pomyśl jak mogłoby to wyglądać jakby opowiedziane było z narratorem "Ja" w postaci - Panny młodej? Na pewno byłoby mniej oczywiste... może bardziej tajemnicze? A może z perspektywy Mrocznego?... choć dla mnie ciekawsze byłoby od panny młodej. Chociaż perspektywa pierwszej osoby bywa trudna, zwłaszcza w dłuższych formach. Takie luźne uwagi jak to w warsztacie.
-
@Trollformel fandom pozdrawia! dobrze, że nie wywaliło w kosmos tej budki ;)
-
@iwonaroma cierpieniu warto nadać sens... inaczej staje się tylko udręką. Pozdrawiam :)
-
@Mel666-Classy - czyli upgrade'owana migawka z życia Londynu, ok :) Dzięki
-
@Mel666-Classy - a jeszcze mi powiedz jak możesz - jaki jest cel Twojego wiersza?
-
@Mel666-Classy - rozumiem: widokówka z UK...
-
@Mel666-Classy - a powiedz, co Cię skłoniło do napisania?...
-
@Mel666 hej Classy :) Nie wiem jeszcze co mam myśleć o Twoim wierszu, zastanowię się, może coś mi przyjdzie na myśl.
-
@zawierszowana cudna wizja... tylko czy realna? :)
-
@aff piękne nawiązanie do księgi Daniela :)
-
Kamaalfabet
Charismafilos odpowiedział(a) na piąteprzezdziesiąte utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@piąteprzezdziesiąte dobre! lubię ustrukturyzowane formy :) Mała sugestia - do rozważanie... co myślisz, aby dać - celebruję? :) w wolności oczywiście autorskiej ;) -
@hollow man tak i najlepiej niech się materializują w PLN i dniach wolnych od pracy :)))
-
@.KOBIETA. dziękuję za troskę :) doceniam, ale Obietnicę Wiary już złożyłem ;) i uprzedzając pytanie - Akt Miłości też miał miejsce :) pozdrawiam serdeczenie.
-
@.KOBIETA. a kto mówił, że to o moich lękach??? :) metaforycznie ubrałem lęk w opis dźwiękowo-muzyczny ;) Bez referencji i superwizji nie kozetkuję ;)
-
Co to jest
Charismafilos odpowiedział(a) na Krzysic4 czarno bialym utwór w Fraszki i miniatury poetyckie
@Krzysic4 czarno bialym no nie da się zaprzeczyć ;) -
@hollow man zaczynamy łączyć naukę z duchowością... może iskrzyć :) I nie wiem czy @Paulina Dreko nie zapapramy wątku...
-
@hollow man to to proszę Pana jest nic innego jak zaśnięcie w Duchu ;)
-
The Hollow Men: T.S. Eliot - tlumaczenie
Charismafilos odpowiedział(a) na Pawel Bodytko utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@hollow man :) -
@hollow man dzięki! jest we mnie pragnienie spotkania z morzem, ale jeszcze nie dojrzało do realizacji :)