Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Leszczym

Użytkownicy
  • Postów

    13 733
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    53

Treść opublikowana przez Leszczym

  1. @Gosława ja myślę, że dużo dużo więcej... I każdy zajebisty ;)
  2. @Sennek fajne - dzięki ;) Wiesz ja często piszę jak nie umiem ;) Sensu tych słów bardzo często zwyczajnie nie potrafię ubrać w inną formę ;) @[email protected] w małej dawce nie szkodzi aż tak bardzo. Bardzo wiele najróżniejszych produktów bardzo szkodzi a nawet zabija, ale właśnie w za dużych dawkach. No nie trzeba przesadzać nawet z pisaniem ;)
  3. @Gosława oj myślę że o grubo więcej, sam przeczytałem ich już z 200 ;) Oby tak dalej ;)
  4. @Gosława Reni muszę kiedy zerknąć ile wierszy napisałaś ;) Na mój gust jesteś bardzo gruba, ale tylko w poetyckim tego słowa znaczeniu ;)
  5. @[email protected] ja nie robię tym tekstem reklamy tylko odwołuję się do tej wręcz popkulturowej ikony. Potęgi tych produktów nie wzmocni ani nia zachwieje żaden nawet najwybitniejszy tekst. Tak już jest po prostu ;)
  6. @jan_komułzykant Biorąc pod uwagę Twój komentarz właśnie dopisałem linijkę ;)) Dzięki ;) @[email protected] przykro mi i współczuję. Motyw Coca - Coli jest jednak niesamowitą ikoną współczesnych czasów. Jakąś taką niesamowitą głębią. Wiadoma rzecz, że Colą trzeba uważać jak z McDonalds.
  7. @[email protected] ech, Coca - Cola jest tutaj tylko metaforą, co zresztą wiadomo i mało ważne że niezdrowa ;) Pozdrawiam Grzesiu ;) A miłość uszczknę w jakimś jeszcze innym tekście ;) @jan_komułzykant płacić jasne że trzeba, a najlepiej w Coca - Coli ;)
  8. Cienka warstwa do cienkiej warstewki. Cienki wiersz koresponduje z cienkim wierszem. Cieniutko piszczymy cienkim głosem. Tysiąc siedemset cienkości jedna na drugiej - nawet bliziutko - obleczone ziemistą cienizną skóry i tytułu Jest grubo! Mimo że przypuszczenia napisaliśmy małym cienkopisem. Teraz już wiesz dlaczego jesteśmy tacy grubi. Seranon, 12.04.2022r.
  9. @Annaartdark świetny tekst :)) Brawo, mi trochę modlitwę przypomina...
  10. @michal1975-a oby Francuzi wybrali mądrze, spokojnie bo to mądry jest naród.
  11. @Dared ujarzmić wojnę to by było coś...
  12. @[email protected] tak, tak, a najgorsza ponoć Cola Zero. Ale, ale trochę smaku nie zaszkodzi ;))
  13. @Ponad Myślami ładny wiersz, trochę stoicki trochę nastrojowy...
  14. @iwonaroma ekstra wiersz poświęcony Poecie ;))
  15. @w kropki bordo Fajne i pomysłowe, ale bez pazura ;))
  16. Moja czerwona dola jest jak żółta cykoria. Nawet smakuje bardzo podobnie. Czasem się boi, a najbardziej czasów i najczęściej przyszłych. Pomimo wszystkich ale tej doli proszę nie mylić z niedolą, bo niekiedy bywa szklanką Coca - Coli. Tylko dolary, tylko dolary... Seranon, 12.04.3022r.
  17. @Dag ależ ja lubię grę w pokera, grać nie umiem ale lubię ;) @Gosława super - już obmyślam historie ;))
  18. @Gosława miło mi, dzięki Reni kto wie czy właśnie o zaskakiwanie tutaj nie chodzi ???
  19. @[email protected] w sumie słusznie, bo kto wie czy w poezji nie "majstrujemy" właśnie z imionami. Pzdr.
  20. @Ana Ładnie, Michał z tej strony ;))
  21. @Henryk_Jakowiec :))) Cóź tegoroczne życzenia już spóźnione. Kapitalny pomysł ;))
  22. @Ana tak też może być. Sytuacji wśród nas krąży bez liku. Pozdrawiam ;) @Ana A jak Ci na imię?
  23. A jeśli mnie zapytasz o imię pragnę ci opowiedzieć prawdziwe imię i realne nazwisko. A gdy zechcesz żeby było między nami ciekawie dodam kilka historii obmyślonych radośnie samotnymi wieczorami. Seranon, 11.04.2022r.
  24. @WiechuJK wiesz ostatni wers mi się troszeczkę udał, czyli co uciekamy w pisanie, cienkie pisanie?
  25. @WiechuJK tu chyba są inne proporcje dodajemy 1500 cienkości do siebie, jedno przy drugim i wychodzi grubość;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...