Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Leszczym

Użytkownicy
  • Postów

    13 731
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    53

Treść opublikowana przez Leszczym

  1. @Waldemar_Talar_Talar podoba mi się refleksyjna religijność tego wiersza.
  2. @Somalija Bardzo dobrze Ci wychodzą teksty o Ukrainie. Są przemyślane, znaczące i oddają ciężar tych wydarzeń. Szczerze mówiąc trochę Ci zazdroszczę, że tak umiesz.
  3. @Rolek no pokonywać chyba sie trzeba i chyba nie należy, ale mieć siebie w ryzach to sztuka. Dziś krytyczniej patrzę na to pisarskie "cudo" ;)
  4. @Wędrowiec.1984 świetny sonet o przeszłości jawiącej się jak straszna mara w teraźniejszości...
  5. @Waldemar_Talar_Talar Dzięki, cieszę się podwójnie ;)
  6. @Stary_Kredens Czyli udało się? ;) Ekstra. Najfajniejsze jest to, że gdy pisałem ten tekst miałem w głowie tylko pojedyncze frazy przywołanej piosenki;) Tymczasem mocno nawiązałem do niej, a nawet do filmiku, którego przecież nawet wcześniej nie oglądałem;) Czasem mam wrażenie, że tylko żarty mogą nas jeszcze uratować ;) Również poświątecznie pozdrawiam ;)
  7. Co poradzić? Które doradzić? radzić się... Że radzić sobie trzeba, a najbardziej z sobą samym, dalece niedoskonałym!! Seranon, 18.04.2022r.
  8. @andrew gorzkie, prościutkie, ale fajne ;)
  9. @iwonaroma mnie niekiedy woda kojarzy się z wiecznością zwłaszcza wtedy gdy się zorientuję ile woda ma lat. Często ta zwykła woda, którą pijemy ma po 10 tys. lat (info z internetu). I tą drogą dochodzimy do wyjątkowości dzisiejszego dnia ;))
  10. @Moondog świetny wiersz o wojnie ruskich. Jestem pod dużym wrażeniem zwłaszcza wobec faktu że sam o tym nie bardzo umiem... ://
  11. @michal1975-a Dzięki za komplement jakby co ;))
  12. @Marek.zak1 dzięki;) A miałem spore wątpliwości z tym tekstem;) Że no jak to tak pisać o odkochaniu... tymczasem zdarza się nam i aż nazbyt często... @A-typowa-b ab - Ciebie zawsze miło u mnie widzieć, również pozdrawiam ;)
  13. @Moondog dzięki ;) Również pozdrawiam
  14. A niebo nam łzawo przejrzyste i przezroczyste jak czystość snów i słów między nami zapadłych dłońmi wiedziemy się sobą na jasno niebiesko wśród wzorów, przystanków, zbliżeń i powabień. Aż do stanu skłóconego oczyma odkochania i momentu z początku skrytych poszukiwań czulszych i bliższych nam nowych kochanków my nie mamy i nie mamy z tym problemów. Żartujemy. Seranon, 18.04.2022r.
  15. @Dziadek grafoman jedno jest pewne grafomanii tu za grosz ;)
  16. @Sylwester_Lasota chyba słuszne uwagi już naprawiam relację z relacji ;) Dzięki ;)
  17. @Lidia Maria Concertina nie da się nie lubić takich tekstów wypełnionych po same brzegi pisarsko - poetycką wyobraźnią ;)
  18. @Dziadek grafoman napisałeś bardzo interesujący traktat społeczno - medyczno - filozoficzno - religijny i jestem pod dużym wrażeniem. Dzięki ;) Brawa !!!
  19. @Tommy Interesujący tekst i nieźle napisany. Zwięzły i dobrze się czyta. I niegłupi oraz aktualny. To moja prywatna amatorska opinia ;)
  20. @akwamen świetnie napisany tekst!
  21. @Corleone 11 bomba !!!
  22. @Corleone 11 słuchaj dobre, ciekawe i coraz bardziej żartobliwe rozważania ;)) Pozostaję pod wrażeniem i czym prędzej idę do następnej części ;))
  23. Naszą rdzawą relację można naprawić jak wszystko co nietrwale zepsute jak każdą szwankującą instalację tylko oboje musimy wyjść ze stanu obopólnego odrętwienia i obrażenia uczuć życzeniowych tylko czy my w ogóle wiemy że chcemy być dobrzy? Seranon, 17.04.2022r.
  24. @violetta ekstra, rozbudzasz wyobraźnię;))
  25. @Konrad Koper i wykuwa całkiem całkiem teksty ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...