Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Leszczym

Użytkownicy
  • Postów

    13 705
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    53

Treść opublikowana przez Leszczym

  1. @Aneta Sawa Czyli co - śpiesz się powoli? Oj ciężko tak czasem :))
  2. @Rolek fajnie, że dobre :)) Dzięki.
  3. @Nata_Kruk Przepiękny wpis :)) Tak się składa że też uwielbiam sny :)) Czasem pomyślę, że chętnie bym się tutaj nie obudził :))
  4. @Michał_78 o no właśnie, fajnie że do mnie zajrzałeś ;))
  5. A jak z sercem będzie już wszystko w porządku nastanie najwyższy czas wziąć się za przepołowioną sztyletami przypuszczeń duszę. Warszawa – Stegny, 15.06.2022r.
  6. Serce Ciśnienie wzięło serducho moje podskoczyło i ugrzęzło w przełyku Pomyślałem zjem popiję czymś popcham i wróci na miejsce Nic nie pomogło nie wróciło do siebie i wybija rytm nie tam gdzie trzeba Stąd suto na bogato piszę dużo o miłości i czekam aż serce mocniej opadnie A gdy serce będzie na miejscu - myślę sobie - - snuję nitkami nadzieję - znów pokocham znowu ciebie, ba, nas nawet (miłość ma coś z egoizmu) znów miłością ładną i trafną. Warszawa – Stegny, 15.06.2022r.
  7. @Gosława trzymaj trzymaj może pomogą - ja też ostatnio trzymam za pewną osobę ;)
  8. @Gosława no tu już nie ma co i jak się zadziać ;) Na szczęście niewykluczone są jeszcze inne historie - taką mam nadzieję ;)
  9. @Gosława Nie Reni, piszę ładniej niż nim jestem ;) Ale to fakt - zważywszy na pewne okoliczności - że w sobotę zapachniało nieprawdopodobną wręcz historią ;)
  10. @Waldemar_Talar_Talar tak, to bez wątpienia ciekawa historia ;))
  11. @Pisarz James fajne :)))
  12. @dach Bardzo interesujący wiersz :))
  13. @Czarek Płatak bardzo interesujący wiersz i merytorycznie i w formie. Bardzo lubię takie pisanie - dzięki:)
  14. @Amber ekstra :))
  15. @Robercik bardzo fajny, faktycznie lekko idealistyczny i dobrze, wiersz :))
  16. @Lidia Maria Concertina Cudowny tekst!!! Twoja wyobraźnia nie ma żadnych granic :))
  17. @Dekaos Dondi trochę mi ciężko wyłapać sens, ale technicznie świetny tekst :))
  18. @Aneta Sawa ekstra tekst na świetny temat :))
  19. @lacrimabilis całkiem szczerze fajny tekst. Ciekawa treść i forma. Miewam całkiem podobne odczucia.
  20. @-_Marianna_- Bardzo fajny i ciekawy wiersz. Z dużym podobaniem :)
  21. @Fugas On zostawił siebie po sobie. To ważna umiejętność :))
  22. @Konrad Koper Używasz ich czasem ? :)
  23. @Radosław Też coś w tym jest, ba, sporo prawdy :// Również pozdrawiam ;)
  24. @Dared Bardzo fajna myśl ;)) @Nata_Kruk Trójka ;))
  25. @Nata_Kruk O znów bardzo Twoja cenna uwaga :)) Dziękuję!!! Relaksują nas czasem rzeczy niepokorne, niepoukładane, w ciemniejszych barwach i faktycznie niestety lepiej niż basen, czy czyściutkie jeziorko ;))
×
×
  • Dodaj nową pozycję...