Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Leszczym

Użytkownicy
  • Postów

    13 699
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    53

Treść opublikowana przez Leszczym

  1. @Dared Tak, Twoja myśl ma coś w sobie. Choć ja tutaj raczej skłaniam się ku twierdzeniu, że nawet nieumiejętne pisanie jest jednak pisaniem ;))
  2. @violetta Do odważnych świat - również Twój należy ;))
  3. @violetta Dla niektórych to właśnie może być odwagą ;)
  4. @violetta chwali się i ceni się ;)
  5. @Waldemar_Talar_Talar Cieszę się, dziękuję. Tym razem chciałem przede wszystkim pokazać forum utwór ;)
  6. @violetta A no prawda park i chyba już wiem jaki :)
  7. @Krzysica-czarno na białym Extra!!!
  8. @TylkoJestemOna Pewnie czasem warto, a czasem nie warto :)) @violetta A jakie krzaczki można spytać? Znaczy kwiaty doniczkowe?
  9. Tak, tutaj chodzi o odwagę przeżywania i uważną ciekawość otoczenia. A nawet o zachwyt i niepewność. O pełne niepokoju nieoglądanie się za siebie. O zapach strachu. Reszty mogłoby wcale nie być. Trzeba czuć bluesa. Warszawa – Stegny, 18.10.2022r.
  10. Zajrzeli tu zaglądnęli tam doświadczyli niejednego nie raz i nie dwa więcej niż trzy wrzasnęli donośnym głosem otoczeniu nic tu po nas ponieważ i zmyli się do cna i bez reszty odważyli się odpisać i opisać morowo i wybornie! Warszawa – Stegny, 18.10.2022r. Po czymś takim poeta idzie do magazynu robić co potrafi :))
  11. @Nata_Kruk jak się podoba to świetnie. Zresztą ten dialog współgra z moim drugim tekstem pt. Przebiegła chyba z tego samego dnia zresztą. Pzdr. Michał
  12. @Wielebor Co jak co, ale znam rangę i siłę słodkich kłamstewek ;)
  13. @Wielebor Właśnie puste są najlepsze :))
  14. @violetta No popatrz, a ja w tym roku chyba jeszcze ani jednej nie widziałem. No ale jestem miastowy i dawno nie byłem w lesie, ba w parku rzadko bywam :) Pzdr. Miałaś dziś odpoczywać. Nie męczę już więcej.
  15. @violetta i dobrze. No mam nadzieję, że nie jesteś na mnie zła za ten doskonały wiersz.
  16. A on był wieszczem, który złowieszczy. My – tam gdzieś na górze – wcale nie lubimy takich panów. Warszawa – Stegny, 16.10.2022r.
  17. @TylkoJestemOna Święta prawda. Ale czekając czasem łudzisz się, że czekasz po coś i nie tracisz czasu. I to w zasadzie Twoje uczucia, odczucia i przeczucia są najbardziej złudne :// Mega trudne, ale żyć trzeba :))
  18. @iwonaroma Podwórkowe mądrości są i zawsze będą w cenie :)
  19. @duszka Wzajemnie Duszyczko ;))
  20. @iwonaroma Klucz, owszem, ale nie dla mnie i tym samym nie dla nas przyszłych :))
  21. @iwonaroma Sporą mądrość widzę w tym wierszu. Radość w czasach niepogody bywa niestety niepopularna ://
  22. @Radosław Też się cieszę. Wiesz, autorsko :))
  23. @marekg w sumie ja też nie ;)
  24. @duszka Kiedyś miałem przyjemność zapoznać się trochę z systemem zapalania latarń na osiedlu i powiem ci, że to bardzo trudna jest sztuka :)
  25. Przebiegła, przebiegła i przybiegła przebiegła. I napisała ten wiersz. A zdolna. Inaczej prze prze – biegła słowem. Aż musiałem przyklęknąć. I chyba na jedno, zresztą prawe kolano. A potem poczułem obowiązek skrupulatnie wyjaśnić i wcale a wcale nie na nie że ja z tych co ciągle sprzed przemiany są. I zawsze, ale to zawsze tacy już będą. Inspiracja – Poetka Violetta.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...