Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

MIROSŁAW C.

Użytkownicy
  • Postów

    3 209
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12

Treść opublikowana przez MIROSŁAW C.

  1. @poezja.tanczy Dziękuję, pozdrawiam.
  2. @Leszczym Leszczynowe ględy - z tej wyższej półki:) Pozdrawiam.
  3. @andreas Dziękuję, pozdrawiam.
  4. @iwonaroma I tego należy się trzymać. Pozdrawiam.
  5. @mariusz ziółkowski Pięknie dziękuję, pozdrawiam.
  6. Suplement ze starego wiersza: zastygłem w bezruchu nie zauważyłem kiedy ptaki zbudowały sobie na mnie gniazda Dziękuję bardzo za wszystkie ślady zainteresowania, pozdrawiam.
  7. @Bożena De-Tre Zapomniałem dopisać- CDN. Dziękuję, pozdrawiam.
  8. gdzieś za siódmą miedzą za płotem z co drugą sztachetą słońce niczym racuch z cukrem od kilku wieków zachodzi za kościelną wieżą która dzięki polnym kamieniom w swoich trzewiach zna okolicę jak własną kieszeń i czasami przy pełni księżyca szepce wiatrem takie historie że głowa mała to tu ja i stare drzewa jesteśmy po imieniu
  9. @Somalija 'Będziemy pamiętani wiecznie przez tropy, jakie po sobie zostawiamy'. Pozdrawiam.
  10. @Waldemar_Talar_Talar @andreas Dziękuję bardzo, pozdrawiam.
  11. @Alicja_Wysocka @Domysły Monika Tam gdzie zaczyna się życie na białej kartce duszy pisze się historia stworzenia szumnie zwanego człowiek. Dziękuję, pozdrawiam.
  12. z ciszy cisz z kontemplacji pustki pamięć powraca na bieli kartki dotykam głaskam smakuję pierwsze uderzenie serca co brodzi w ciepłej świętej wodzie i srebrny promień pępowiny gdy staje się przezroczysty w świetle dziennym aż w cieniu tajemnic miłosne chwile pierwszej sylaby szczęścia oszalały życiem dziękuję
  13. @Lidia Maria Concertina I to się czyta ! Pozdrawiam.
  14. @aniat. Ostatnią zwrotkę można by drukować na receptach :) Pozdrawiam.
  15. @Leszczym "to tylko sprzyjająca wzruszeniom pora roku..." - Łyżeczka dziegciu. Pozdrawiam.
  16. @kwintesencja Przednie. Pozdrawiam.
  17. @poezja.tanczy No właśnie... Dziękuję za komentarz, pozdrawiam.
  18. @_M_arianna_ @Rafael Marius 'Jedno jest pewne na tym świeci, że nadejdą nowe wiosny'. Dziękuję, pozdrawiam.
  19. @mariusz ziółkowski Filozofia pełną gębą:) Tak jak lubię. Pozdrawiam.
  20. @Jacek_Suchowicz :) dziękuję, pozdrawiam.
  21. @Tectosmith Górna półka ! Pozdrawiam.
  22. @Starzec Przednie :) Pozdrawiam.
  23. "Jeśli nigdy nie byłeś zachwycony do granic duszy kwiatem w okresie wiosennego kwitnienia, może twoja dusza nigdy nie rozkwitła". Audra Foveo Dziękuję bardzo za wszystkie ślady zainteresowania, pozdrawiam.
  24. przez szyby okien zimnym srebrzystym wzorem sączy się światło po cichu i skromnie z wiatrem od morza wiosna chodzi po prośbie tuż przed południem psy rozwłóczyły po polach promienie słońca i płynie po trawie ćwierkot skowronka platynową mgiełką od drzewa do drzewa nizane na pajęczą nitkę jej pierwsze tchnienie
  25. @Alicja_Wysocka O żesz Ty!! :))
×
×
  • Dodaj nową pozycję...