Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. :) ;) tak :) to możliwe :)
  2. z nieutulonych wrogów w sobie
  3. nie wierzę... RYMY! :) fajnie to zapisane, ale artyści nie mają takiej mocy :(….
  4. nie dziękuj, tylko czyń ;)
  5. iwonaroma

    wiosna!

    No jasne, że nie chodzi o prawdziwe pory roku, natura w naturalny ( ;)) sposób przechodzi od jednego stanu do drugiego. Polityka ludzka zrobiła się brzydka, nie myśli się o całości w zrównoważony sposób, przykrywa się kłamstwem egoistyczne zapędy. też ukłony :)
  6. hedonistyczne z tytułu bym wyrzuciła, bo zawartość wiersza wcale na hedonizm nie wskazuje wrażliwy, ładny
  7. oczy słońca są przenikliwe :) a błękit chłodzi ...wszystko, co do grobu doprowadziło
  8. iwonaroma

    wiosna!

    o, to zazdraszczam tak pięknego widoku :)
  9. Co jest fajniejsze od ognia? Spokój, święty spokój. Oczywiście ogień potrzebny by np.ugotować strawę, ale trzymać go zawsze w oddali i pod full kontrolą :)
  10. więc szybko się z nami przyjaźnij, bo potem będzie za późno ;)
  11. Przed edycją podobało mi się bardziej. Skłania do refleksji - bo przecież włos, paznokieć, ząb, krew itd. oddane/zrzucone - nie należy już przecież do osoby? Z drugiej strony hołubimy relikwie … Ktoś kto kocha, będzie szanować i martwe rzeczy związane z Osobą. Chodzimy przecież na cmentarze, o czymś to świadczy.
  12. iwonaroma

    wiosna!

    Autentyk czy to z zeszłego roku? :)
  13. dzięki Wieslawowi
  14. Nie wiem czy to historia Arkadiusa (pewnie nie) ale tak właśnie mogłaby wyglądać jego droga :) Nota bene facet robi (robił? bo nie śledzę) a-r-t-y-s-t-y-c-z-n-e ubiory :)
  15. iwonaroma

    Trochę zimowych haiku

    wyjąwszy czwarte, bo zanadto umoralniające ;) pozostałe klimatyczne większe spacje pomiędzy poszczególnymi haiku ułatwiałyby percepcję pozdrówka
  16. dzięki Justynie za serce
  17. :) dzięki i zdrówka też
  18. Dzięki za docenienie, pozdrówka też
  19. dzięki duszko :) zdrówka
  20. no właśnie :)
  21. iwonaroma

    wiosna!

    dokładnie :) dzięki
  22. dzięki też Joli, Silver i 8fun za serca :)
  23. Przedłużanie życia ma dwa wymiary: w dół (i tam jest koniec i powstrzymanie, choćby technologom śniły się wieczne raje, technologia ma swój koniec, który nazywa się prosto i zrozumiale... ściana :)) Natomiast wzrost w gór(k)ę jest nieograniczony (osobiście mam w dupie, czy ktoś w to wierzy czy nie :)) Dzięki za przeczytanie i czas na refleksję, również pozdrawiam
  24. Fakt, powyżej napisałam. Trzeba mądrze rozróżniać, co kiedy i jak jest potrzebne, ale czy ktoś jest mądry? Ja na ten przykład jestem głupia :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...