Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Od czwartku do niedzieli tuż tuż :) Dzięki i również pozdrawiam.
  2. Za Anią- skończyć z nim - brzmi pejoratywnie. Tak jakby to życie było czymś złym, z czym trzeba się definitywnie rozprawić. Chyba, że dla peela takim właśnie jest, tylko żyje do końca ze zwykłego strachu? Jeśli nie - zamieniłabym jednak na łagodne- chcę je skończyć. Ta podwrazliwa struna- fajne :)
  3. Właśnie, chociaż wiemy, że już czegoś nie ma, przecież jakoś jest. Przecież oczy nie kłamią :) Pozdrowienia
  4. Tu przychylam się do Lahaja. Mapa ciała i ocean uniesień jest już nie do strawienia. Natomiast reszta super, łącznie z nowatorskim tytułem.
  5. Fajne, obrazowe, z dobrą puentą. Przegapiłam debiut :)
  6. Jaki Pan jest ładny :)
  7. iwonaroma

    eliminacje

    to takie dziwne akcje stwarzają perturbacje znikają fascynacje i pozostają gołe acje acje acje acje acje...
  8. Prosto a wymownie.
  9. Nie mogę :)
  10. Nie mogę :) (rozwinąć tej myśli)
  11. To nie odwaga, to ignorancja.
  12. No niezłe, choć momentami ociera się o kicz :)
  13. Bardzo poruszyła mnie treść wiersza, tylko tytuł nie bardzo mnie przekonuje. Tak za bardzo ogólny chyba.
  14. To niesamowite, bo byłam przekonana, że ten wiersz już kiedyś czytałam...A dopisek wskazuje, że to wiersz dzisiejszy. Dobrze Ci wychodzą takie spontany (pamiętam ten o pożarze katedry w Paryżu).
  15. Dzięki dla calluny :)
  16. :D miziu miziu ;) dzięki
  17. Fajny ten motyw ze zdrożeniem. Zdrożenie ma chyba tę wyższość nad zwykłym zmęczeniem, że ma zawsze sens (niektóre zmęczenia są bezsensowne :(( ; przeszło się jakąś drogę i ma się doświadczenie tej drogi.
  18. Ok Dzięki dla bety za serce
  19. Może czasem tak jest - z tym niedokonczeniem - ale w tym przypadku wg mnie nie :) również pozdrawiam :)
  20. Co tam się w tej Warszawie wyprawia ;) ale poświęcenie ze strony artysty, zimno jak cholera, wszyscy okutani w swetry, kurtki, czapki; nie ma lekko w byciu prawdziwym...
  21. :) pzdr również
  22. Czytałam, Romantyku :) ja bardziej ironiczna ;) dzięki Jakubie, wprawdzie nie za bardzo wiem, co pięknego widzisz w tym wierszu ale dziękuję :) Dzięki Deo :) toś Ty szczęśliwa kobieta :) jeśli jeszcze tej niedzieli niespecjalnie lubisz to przecież jest to zwieńczenie tygodnia :) czas działa na Twoją korzyść. Pozdro również Iw.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...