Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Mickiewicz Słowacki Miłosz Herbert Barańczak... a gdzie podziali się Adaś, Julek, Czesiu, Zbyniu i Staś...?
  2. Sylwestrze, bo młodzież tak ma, że pisze czasem bez znaków... Ty grudzień lubisz, bo niedługo...Sylwester! :) Co do wiersza, to mnie się źle nie czytało, choć bez znaków czasami wychodził niezamierzony zabawny efekt np. te babki w wannie ;) Ale na poważnie, całość obrazowa.
  3. Lepszy anioł bez bieli choć w bieli byłby lepszy ;)
  4. iwonaroma

    Sztuka to ja!

    Patrzę na nią widzę wszędzie cały świat! Tylko lustro troszkę przekłamuje. Ukazuje wprawdzie sztukę ale mięsa...
  5. co masz na myśli ale ja nie chcę takiej objuczonej
  6. Ha :) ciekawe :)
  7. Do czasu tej prozy b.fajnie się czytało (mogłoby być nawet dla dzieci :)) ale potem trochę jednak przekombinowane wg mnie. Chyba się pisze miej to na uwadze a nie mniej?
  8. Nie trzeba kumać, wystarczy zakumkać :) do żaby oczywiście. Jakie są możliwości kontaktu to się nawet fizjologom nie śniło ;) Język to nośnik określonych energii, ale wcale niekonieczny, czasem nawet zbędny bądź przeszkadzajacy w kontakcie (jak się do np.żabki mówi ze złością :)).
  9. O, i teraz jest ok :) bo pragnie jest mocniejsze niż lubi a tak przecież jest? W przedostatniej dwóch nie zauważyłam :) widać gładko się czytało. Lachu...Ale wazeliniarz z Ciebie :)
  10. Pewnie to zamierzone ale mnie nieco wadzi powtórzenie lubi lubi. (Chociaż wiadomo, że lubi do kwadratu :)).
  11. No cóż, pisanie nie może być przykrym obowiązkiem, bo wtedy to bez sensu jest :) Zresztą, niepisanie też może być fajne :)
  12. Czyli...nie ma tego złego ;)
  13. iwonaroma

    wodowiersze

    Jak jest jeszcze malutka ta sztuczka :) to dopiero trudno zojrzeć :) również miłego
  14. Ojej... to ale się nagotowałeś... :)
  15. :) dzięki i też przytulam
  16. :) Nic nie muś, bo się zajedziesz. (sorry, mam czasem inklinacje do dydaktyzmu :))
  17. @Krakelura :) dzięki
  18. Dzięki :) za bardzo się nie znam na technice :) intuicyjnie dobrałam to skrawanie do "idei" tego "utworu" :) No cóż...analiza twórcza bywa bardziej rozległa i wnikliwa od jej obiektu :) co uważam za paradoks, ale paradoksy to fajne sprawy. Dzięki za serce :)
  19. @Gaźnik hej Adrian, dawno Cię nie "widziałam" ;) dzięki za serce
  20. @Jakub Adamczyk dzięki
  21. iwonaroma

    wodowiersze

    czytam nie czytam nie czytam nie czytam nie czytam nie czytam nie czytam nie czytam czasem piszę
×
×
  • Dodaj nową pozycję...