Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. :) taką mam nadzieję :) Dzięki
  2. Jak już to na bogato :)
  3. Mnie też pierwsza :) jeden dzień i znów równowaga :) Wiersz zaczął się wczoraj od zepsutego kranu.... I popłynęło ;) Co do ostatniej to z mojego punktu widzenia to nie ostateczność :) zakładam istnienie reinkarnacji, i tym sposobem wyrolowanie tego 'ktosia' ;) który inkarnację ma tylko jedną :) Dzięki za serce, również pozdrawiam ?
  4. Tak, przepięknie ujęte. Pozdrawiam
  5. Podoba mi się zakończenie. Niepoddawanie się zawsze skutkuje przypływem siły. Zgubiło się 'ś' w spaść. Pozdrowienia
  6. Plastyczny opis i nastrojowy... Zdrówka
  7. iwonaroma

    Nieutulony miś

    :D
  8. To jest superanckie :)
  9. Dzieci potrafią! :) Dzięki Grzesiu i również dobrego Dzięki :) Fakt, czasem nie można... na szczęście do czasu ... :) Dzięki Waldku, miłego dnia :) trzeba ćwiczyć.... jak wańkawstanka ;) Również pozdrawiam :) Tak tak :) to podstawa :) Również pozdrawiam :) prawda :) tylko czasem, cholera, się dłuży... :( ;) :D :) ;) Dzięki :)
  10. Musisz sobie poradzić zarówno że zjebkami jak też peanami :) Zdrówka również
  11. @wjola ...???... :)
  12. :) tak, pod górkę nie tylko się trudzi, bywa i przyjemnie :) Zdrówka również :) wiesz Radku, czasem nas coś porusza indywidualnie. Pewnie coś z naszego własnego doświadczenia ale też osobistej konstrukcji rezonuje. Nie musi to dotyczyć innych :) Dzięki raz jeszcze za docenienie @wjola :)))
  13. Ileż można ze słów wydobyć... :)
  14. :) czyli... nie ma tego złego... ;) Dzięki i również zdrówka Z marazmu to zawsze dobrze się wytrącić :) Dzięki, pozdrowienia :) :D dzięki! Pan doktor neurolog śpiewający zawsze poprawia mi humor :)
  15. To prawda :) ale czasem człowiek da się podejść calkiem niepostrzeżenie i nieświadomie... :( Na szczęście wszystko to co złe da się odkręcić. Potrzeba tylko czasu i cierpliwości. Dzięki i również miłego wieczoru :)
  16. Wiesz, że jestem Twoją fanką :) Tytuł- bardzo pomysłowy :)
  17. Może nawet nie często, ale zawsze - trzeba poznać cierpienie. Kto poznał jedno i drugie - może wybrać :) albo przynajmniej prosić o możliwość wyboru - bo nie zawsze jest nam ta możliwość dana automatycznie.
  18. wytrąciło mnie z równowagi kilka niemiłych rzeczy minął dzień i wróciłam do odpowiedniej postawy wytrąciło mnie z równowagi kilka niemiłych spraw minął tydzień, czasem miesiąc i po sprawie wytrąciło mnie z równowagi kilku niemiłych ludzi minął rok, jeden, drugi zapomniałam ich twarze wytrąciłeś mnie z równowagi ty - niemiły który bawisz się wytrącaniem minie to moje tutaj życie i po twojej zabawie
  19. Fakt :)
  20. Z miłością o czereśni :) Może zinwersować 'ciepłe jeszcze' choć może niekoniecznie... (W sumie nie ma się za bardzo do czego przyczepić ;))
  21. No tak, do cierpienia też się można przyzwyczaić, niestety. Dwa głosy na jeden to już przegłosowanie :) zmieniam. Dobre spostrzeżenie z tą ostrością. Również pozdrawiam
  22. Dokładnie. Przyglebienie to może być całkiem fajny/dobry początek. Nie należy tak leżeć bez końca :)
  23. :) Dzięki No tak, przyglebianie może mało efektowne ;) Ale za to jakie efektywne! :) Zdrówka również
  24. Moja ukochana kaligrafia... :) Wiersz stopniowany, od łaskotania do rylców...;) Wiele fajnych lingwistycznych pomysłów :)
  25. może będzie dane ci zdobyć spojrzeć z góry na to wszystko zatrzymania jednak nie będzie trzeba zejść, spaść lub zlecieć i stać się tym wszystkim
×
×
  • Dodaj nową pozycję...