Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. :) A ja posadziłam jarzębinę :) to jest moja drzewna siostra :)
  2. :) bajkowo:) chociaż bajka smutna...
  3. :))) Dzięki :) tak, rośliny to żywe stworzenia, o czym czasem zapominamy... komunikacja jest możliwa! :) Dziękuję i również pozdrawiam :) tak, czasem drzewa traktujemy 'poziomo', ale one też różnią się pionowo, stopniem uduchowienia. 'On' dla kobiety ma znaczenie fundamentalne :) Dzięki i pozdrawiam Ciebie oraz Twoje drzewo! :) @duszka @opal :) Podziękowania :)
  4. :D... no... nie po samym, ale łącznie z aurą :) co nie przeczy, że ładny wygląd działa :) aż do czasu... jak to zauważyłeś, otwarcia ust :) (dlatego milczące kobiety są szczególnie pociągające ;)) Również pozdrowienia Dziękuję :) Być może skorzystam :) jak jutro spojrzę wyspanym wzrokiem ;) Dzięki @Ewa Witek podziękowania :)
  5. Uffff... to dobrze . Bo dziś ciurkiem musiałam edytować, gdy ujrzałam co też napisałam ;)
  6. @Mateusz dlaczego został zlikwidowany? Nie Mateusz ;) tylko podgląd wiersza przed wklejeniem :) To niepotrzebnie zwiększa ilość edycji, gdy widzi się, że coś nie tak w wierszu... Pozdrowienia
  7. rośnie na moim osiedlu różnorodne, piękne, dorodne ale tylko jedno magiczne nie jest bardzo wysokie lecz ma okazałą koronę o niezwykłej harmonii podtrzymuje ją silny pień wokół przestrzeń gdy w nią wkraczam cichnę wszystkie myśli pierzchają i przenika mnie spokój otula ciepło, natchnienie to tak jak w tłumie spotykasz kogoś i wiesz tak to On.
  8. Staranne cierpienie jest godne polecenia :) człowiek wycierpi co swoje a potem może już żyć bez niego :) ;) Bardzo fajny wiersz, zarówno w treści jak i w formie.
  9. @dot. :) nie tylko dzieci mają talent ale ich Pani również :)
  10. @dot. talent!!! Przekaż Autorowi, że ma 6-kę od cioci Iwonki ;)
  11. Super. Zaraz zajrzę
  12. O! I to jest genialny pomysł :) A będziesz mogła zamieścić?
  13. :) B.plastyczny opis tego smartfonura :) ktoś o zdolnościach tego typu mógłby go narysować/namalować :)
  14. :))) można by przemknąć nad końcem niepostrzeżenie i od razu znaleźć się w wiecznym początku :) Dziękuję i pozdrawiam również :) :) Zrezygnuję z 'choć' (bez żalu :)) ale 'nieskończonych' chcę wyodrębnić, by zachować pewną ironię w stosunku do nieskończoności ;) Dzięki za cierpliwą pracę nad mym wytworem :) i również pozdrawiam @Natuskaa podziękowania :)
  15. :D :D :D świetne, pomysłowo :)
  16. :) oby tylko nie stać się zbyt gadatliwym ;) (mówię to do siebie, oczywiście :)) dzięki No, prozaicy to w ogóle mają przerąbane ;) tyle pisania ;) również zdrówka i dziękuję
  17. :D fajne :) I pouczające. Może tylko powtórkę 'na na' na (sic! :)) początkach następujących po sobie wersów odmienić.
  18. Piękny, klimatyczny wiersz. Dodając do tego skojarzenie Radka - klimat jak w kinie Bergmana :)
  19. Waldku- podziękowania :) tak czasem trzeba przewietrzyć karteluszki, pliki, myśli... Dzięki i również zdrówka :) Wiesz, to 'wg mnie' zostawię, żeby nie było, że ja tak w ogólności narzucam wartość ;) no chyba, że inaczej to zapiszę, ale na razie nie mam pomysłu (wena mi usnęła ;)) To 'ad kosz' to nie mój pomysł :( ... gdzieś to już czytałam. Dzięki i również pozdrawiam @Leszczym podziękowania
×
×
  • Dodaj nową pozycję...