Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. :) Dzięki :) zaborczość oplątuje wbrew nam a w miłość wpLatamy się dobrowolnie :) Dzięki i również pozdrawiam No tak...O czym innym w ogólności ale zdarzają się synchroniczności w drobiazgach... Dzięki za serce :) ja nie taka gniewliwa :) Co do teściowych... to .... wiadomo ;) Dzięki :) dobrze, że w tym zaplątaniu nie zaplątał Ci się język :), bo to by było ze szkodą dla Poezji Polskiej :) Zdrówka również
  2. @Natuskaa :) dzięki
  3. tę pierwszą puszczam wolno bo chciałaby opleść mnie niczym wąż w węzeł gordyjski bez wyjścia tej drugiej trzymam się kurczowo Ty tak daleko... tak daleko... snuję nadzieję wplatam się w miłość
  4. ;) Mają przerąbane :) Również zdrówka I dzięki
  5. ! Świetne :)
  6. Rachunek sumienia ma moc! :) I rzeczywiście daje ulgę...
  7. :) trafne z tą przesiadką :) Dzięki ?? :) jak w gierce :) no tak... Dzięki i zdrówka też :) Od razu poleciałam sprawdzić :) niesamowite... już wiem dlaczego wyspy Nowej Zelandii wydają mi się tak atrakcyjne :) Dzięki :) @Leszczym podziękowania
  8. @Rafał Lisik podziękowania
  9. Pomysłowo i optymistycznie :)
  10. :) lub smakować pomalutku, małymi porcjami zwracając uwagę na to co wkładamy w usta :) Inaczej rzyg murowany a może i zatrucie :( Mapa i kompas :) fakt, bardzo przydatne :) Cała wstecz czasem konieczna, fakt. Nie ma co przeć na wariata :);) Również zdrówka :) nie chcę tu uchodzić za jakąś straszącą czarownicę :) W sumie stracić możemy tylko coś zewnętrznego, rdzeń będzie się miał dobrze :) jak już pozwiedzałeś to i owo, to przecież wiesz. Żyjesz :) Dzięki @Ilona Rutkowska @Karina Westfall @Gosława @Wątpiciel Dziękuję i pozdrawiam! :)
  11. zwiedzanie Ziemi musi być na okrągło koniec końców bez względu na kierunek lewo prawo powtarzalne trafisz w to samo miejsce lecz jeśli lewo prawo lekko choć zmieni trajektorię w dół lub w górę dotrzesz do szaleństwa lub boskości tak czy siak już po tobie
  12. iwonaroma

    Wspomnienia

    Bardzo ładne :) ❄
  13. iwonaroma

    (zimowy spacer)

    Masz rację z tą 'istną'. W sumie ciężko jest sprostać zasadom haiku tak, by efekt zawierał lekkość chwili. Również pozdrawiam
  14. @Karina Westfall :) Dzięki Karinko :)
  15. iwonaroma

    (zimowy spacer)

    Dzięki Karinko ? również śnieżnie pozdrawiam ❄
  16. To góralskie 'hej' może mieć u mnie źródło w genach :) tak w jednej ósmej jestem góralką ;) Siekiery chyba nie słuchałam... Dzięki :)
  17. Jak zwykle u Ciebie niesztampowo, nie ma tu pożyczeń, użyczeń. Sugestywnie oddany stan. Tylko ten wers 'jak Rejtan' bym wyrzuciła. Wg mnie legion jest ok, on zawsze samotny :) I dobrze oddaje, to co czasem dzieje się w głowie. Pozdrowienia
  18. @Ilona Rutkowska :) dzięki
  19. To prawda... Gdyby tak dało się przeskoczyć nad śmiercią... A może można? Przekonamy się :) Dzięki za serce @Radosław :) podziękowania
  20. @Marek.zak1 @Antoine W @Wątpiciel :))) podziękowania
  21. człowiek zachorował i umarł teraz zachoruje i choruje choruje choruje choruje choruje choruje choruje... a na koniec umrzeć nie chce albo nie może
  22. Hej! :) Dzięki :)
  23. iwonaroma

    (zimowy spacer)

    :) fun, gdybym ja uważała, że to haiku jest słabe, to bym go nie umieszczała :) wzięłam tylko pod uwagę Twoją ocenę - że to tylko schemat - więc godzę się, że dla takiego czytelnika jak Ty to haiku jest słabe :) Mnie tam na tym spacerze oświeciło :) ale przekaz wyszedł jak wyszedł ;)
  24. To prawda
×
×
  • Dodaj nową pozycję...