A to nie jest paradoks, że ci, którzy (być może pozornie) mają najgorzej, doświadczają najwięcej słoneczka? Czy chodzi Ci o coś innego?
Dzięki za głos :)
Mnie się 'maczać' podobało. Moczyć się to tak już na poważnie - non stop być umoczonym ;)
Maczać to tylko troszkę, jak balsamem, kremem, perfumą,; tak kobieco - rzeczywiście jak @Tectosmith zauważył - jakby pluskać.