Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Dziękuję Violu :) Tak tak, w głowie człowiek potrzebuje pomieszkać, a bez głowy to strach pomyśleć... Punkcik wszedł :) Dziękuję, również pozdrawiam @Leszczym :)
  2. @ais :) dziękuję
  3. Dałabym znak zapytania na końcu, ale to ja... Przenikliwie opisane osamotnienie
  4. ;) Konkluzja po chwili... zepsutej :);) Dzięki, również pozdrawiam Każdy z nas ma takie... chwile :) Dzięki :)
  5. Zdecydowanie. Dziękuję :)
  6. Pozornie 'lekko łatwo i przyjemnie' jednak treść fundamentalna. Przypadł mi do gustu :) Pozdrawiam.
  7. Prawda. Dzięki :)
  8. Szalone :) (w pozytywnym sensie)
  9. Gdyby nie ta zieleń miasta by nas pożarły... Im mniej zieleni tym bardziej żarłoczne miasto :(
  10. Taki paradoks :)
  11. :) Dziękuję :) Również pozdrawiam :) Miło :) Dziękuję @Leszczym :)
  12. Janku, a ja nie nadążam za Twoim nowym avatarem! :) Miniaturka przednia:)
  13. Chciałam się wytłumaczyć, że chyba nieświadomie użyłam też 'ależ' na początku mojej miniaturki ... W Twojej nudy nie widzę, zresztą, nudy być nie może u kogoś tak cierpliwego, kto jest w stanie czekać 100 lat! :)
  14. ;) Dzięki i również pozdrawiam :) @Klip :) dziękuję
  15. gdy chwilę się zagapię...
  16. 👍
  17. :) Też pamiętam :) Forma u mnie swoista ;) Dziękuję i również pozdrawiam :) ;) Dziękuję i również zdrówka Dziękuję! :) Również serdecznie @Tectosmith :) dzięki
  18. głowy zagnieździłam się tam. przyjdzie czas wyfrunąć nie można bez końca tkwić w gnieździe jednak przebyłam długą drogę ognie wertepy ambicje porażki związki i rozwiązki głosy obrazy dźwięki muszę odpocząć. oczyścić się z myśli nabrać sił a przede wszystkim prawdą naoliwić skrzydła drzwi do wieczności
  19. @Czarek Płatak :) dziękuję
  20. @ais :) można dopisać, choć to mało twórcze z mojej strony, tylko przekombinowane :) Może z wykrzyknikiem? :)
  21. Drugie mi się przeczytało : Komentujcie i ratujcie 😉
  22. Dobrze, usunę to 'nań' :) Zdrówka również
  23. :) No tak... ;) Jakaś wątła niteczka związku może istnieje :) Dzięki i również zdrówka ☺️ @violetta :) dzięki za głos
  24. 😉 Dobrze, że tak świetnie napisane👍, ale źle, że takie rzeczy się wydarzają.... 😥
  25. Tak. Zresztą... bezdomność z przymusu a bezdomność z wyboru to dwie różne sprawy. A być bezdomnym dziś, gdy mróz i silny wiatr to już nic przyjemnego :( Dziękuję
×
×
  • Dodaj nową pozycję...