Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. @jan kolmer :) dziękuję
  2. :) W dziale 'gotowym' też można edytować i poprawiać. Wg mnie jesteś zbyt samokrytyczny odnośnie swoich zdolności pisarskich. A co do piszących zawodowo to nie zawsze mają talent :)
  3. Nie znam się na motoryzacji. Ale mam pytanie: gdzie produkuje się prąd? W elektrowni. A co robią elektrownie? Zanieczyszczają powietrze... (a będzie ich potrzebnych jeszcze więcej). No chyba, że wszystkie kraje przejdą na atomówki i jak to pierdyknie... to nie będzie dyskusji:)
  4. Świetne :) Ale mam pytanie, dlaczego Ty, jeden z najlepszych tu prozaików, publikujesz w warsztacie, a nie w dziale głównym prozy? Naprawdę uważasz, że powinniśmy coś w Twoich tekstach poprawiać? :)
  5. na słówko niech się płynnie łączą jak życie ze śmiercią nie zamienię życia na śmierć
  6. Super puenta :)
  7. Ależ pięknie językowo
  8. Pięknie o lesie (i prawdziwie). Warto jednak też zacząć uprawiać swój własny ogród.
  9. @Nata_Kruk dzięki:)
  10. @Nata_Kruk :) Dziękuję
  11. :) Są okoliczności, które sprzyjają :) Dziękuję 😊 Oby oby, bo choć kalendarzowa już jakiś czas to raczej chłodnawa była do tej pory ... Ale dziś już ciepłej :) Dziękuję i pozdrawiam również @Klip :) podziękowania:)
  12. @Kwiatuszek ;) W przypadku przysłówków nie dających się wyprowadzić od przymiotników - osobno. 'niepotrzebnie' - razem. Ok :)
  13. Ładnie (choć burzowo ;)). 'niepotrzebnie' - razem?
  14. @Ewelina Tak, rzeczywiście łatwiej (dużo łatwiej) znieść śmierć kwiatu niż ukochanej osoby. Choć też szkoda, że te formy tak są szybko przemijają... Na szczęście piękno jest wieczne :)
  15. Prawda. Dziękuję i również pozdrawiam serdecznie :) @Ewelina :) dziękuję za serce :)
  16. Słoneczko - prześliczne :) Jacku - jesteś niesamowity z tymi wierszowymi komentarzami :) super 👍 Dzięki @Waldemar_Talar_Talar :) Dziękuję
  17. @Ewa Witek @Tectosmith :)) Dziękuję i pozdrawiam świątecznie
  18. Tak to jest. Nikt za nas życia nie przeżyje. Zgrabnie napisane :)
  19. Hmmm... to by trochę zniechęcało do poszukiwania. Takiego poszukiwania bez celu :) Ale z drugiej strony uświadomienie sobie nieodgadnionego już może być celem :) Tak czy siak, znalezienie wiosny w kwietniu jest odgadnione :) Dziękuję @Marek.zak1 :) dziękuję i pozdrawiam świątecznie
  20. Ciekawy zabieg z tym rozstrzeleniem tytułu (jakże znaczącym :)). Ogólnie pokrzepiający tekst. Pozdrowienia
  21. wiosny w listopadzie gdy wszystko umiera groby groby groby... tylko wiara. poszukiwanie wiosny w lutym skutym i zimnym promyczek zawisł na zawilcu nadzieja... poszukiwanie wiosny w kwietniu gdy wszystko kwitnie kwitnie kwitnie! jakże łatwa jest miłość :)
  22. Wiosna wybucha na Ukrainie.
  23. @Czarek Płatak :) dziękuję
  24. Ach, ta branża rozrywkowa :) ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...