Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Prawda. Dzięki @woy.wilczy dziękuję
  2. No tak, czasem dobrze, by głowa wróciła na swoje miejsce... :)
  3. Dziękuję bardzo :)
  4. @Leszczym :)
  5. :) Tytuł słyszałam, ale filmu chyba nie widziałam... Może będzie okazja :) Dzięki
  6. W pełni się zgadzam. Ale nie mam za bardzo pomysłu na zmianę tego zakończenia... Dziękuję 😊
  7. Taka żucawka :) Życiowe ;)
  8. A to nie jest paradoks, że ci, którzy (być może pozornie) mają najgorzej, doświadczają najwięcej słoneczka? Czy chodzi Ci o coś innego? Dzięki za głos :)
  9. @ais :) podziękowania
  10. Niesamowite...
  11. Cha cha :) a to ci przypadek :). To może on nie zawsze taki minorowy w skutkach?
  12. Świetne:)
  13. :) Z dylematami najlepiej się przespać:) wówczas miękną ;)
  14. Mnie się 'maczać' podobało. Moczyć się to tak już na poważnie - non stop być umoczonym ;) Maczać to tylko troszkę, jak balsamem, kremem, perfumą,; tak kobieco - rzeczywiście jak @Tectosmith zauważył - jakby pluskać.
  15. @Tectosmith :) dziękuję
  16. Super :) Czasem trzeba trochę asertywności:) i nie przyjmować nawet ukochanych gości:) ;)
  17. Mam nadzieję, że brak gadulstwa u mnie wynika z wyważenia słów a nie ignorancji :);) Dzięki i również pozdrawiam
  18. @Klip :) dzięki
  19. iwonaroma

    Hedonista

    Biodra jako otomana - super :)
  20. Najlepiej to dwa w jednym:)
  21. bezdomni wychodzą z bezdomów zamieszkują na ławeczkach mało jedzą więcej piją kontemplują pochrapują najwięcej z nas łapią słoneczka
  22. @Sennek :) dzięki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...