Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. To prawda co piszesz o tzw.unowocześnieniu wojny. A co do Ukrainy... Historia pokazuje, że niejednokrotnie potencjalnie słabszy i mniejszy kraj nie daje się agresorowi. Wojna USA w Wietnamie to np.pokazała. Siłą Ukrainy jest też heroiczny przywódca tj. Zelenski.
  2. Oryginalnie z tym odwróceniem, inwersjami
  3. Ślicznie to podsumowałeś :) Dzięki
  4. Są chwile gdy proste wybory stają się dylematami... (to do tytułu). Spojrzeć w lustro zawsze warto. Lustro jest chłodne i otrzeźwia wszelkie problemy :) Fajowy wiersz
  5. Fakt. Dziękuję:)
  6. ;)
  7. Ileż tracimy ... z tchórzostwa. Fajnie to zapisałaś :)
  8. Gdyby rzeczywistość była tak piękna, jak kunsztownie splatane słowa... A może jest?:)
  9. Słusznie! Zmieniam i dziękuję. I pozdrawiam :) @Giorgio Alani :) dzięki
  10. nie ma co się czarować trzeba się przygotować do prawdy
  11. Tak :) Dziękuję Też uważam, że kobietom najpiękniej jest w sukienkach :) A czy boso? To zależy od podłoża, żeby stópek nie uszkodzić ;) Dziękuję
  12. I my jak te króliki... czasem.
  13. Radość nie przystąpi do sekty bo jest zbyt radosna :)
  14. Właśnie:) Dzięki i również pozdrawiam :)) Dziękuję i również serdeczne zdrówka No tak... gdy sukienka zbyt krótka i ze zbyt głębokim dekoltem... ;) Ale kobiety potrafią też docenić piękno a nie tylko być zazdrosne :) Dziękuję i również pozdrawiam
  15. Bardzo nowatorska forma i ciekawa!:) Treść trudna, jak to u Ciebie, gęsta. Nie zawsze łapię, ale podskórnie czuję. Pozdrowienia
  16. kiedy jestem ubrana w sukienkę świat jest kolorowszy! mężczyźni patrzą z zachwytem kobiety z uznaniem a dzieci... dzieci krzyczą wiruj! wiruj! i kręcę się się kręcę ja Ziemia
  17. Kochamy ale... Tylko czy to wtedy jest miłość?... Fajny wiersz, pouczający.
  18. No właśnie! Są instytucje, które bywają zawalidrogami ;) Dziękuję i również serdecznie :)
  19. @Sennek :) dziękuję
  20. Jak można wszystko wykorzystać ku dobremu:) (np globalne ocieplenie:))
  21. Niedługo 1 września ... Najlepsze były przerwy :) I wycieczki szkolne :)
  22. Taka samowolka to ja rozumiem :)
  23. Mądry wiersz.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...