Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Oto pytanie.
  2. wiersz na dobranoc wiersz w samo południe i wiersz o północy o świcie o zmierzchu w każdej chwili zrósł się z poetą na amen
  3. Przejmująco zapisane.
  4. :) dzięki. Również pozdrawiam
  5. ;) Dzięki :) Dziękuję, również pozdrawiam. @Rafael Marius dzięki:)
  6. @Natuskaa :) dzięki
  7. Te zdrobnienia takie słodkie/złotkie :) Ci, którzy mają tylko lato są niepełni :)
  8. Pragniemy bliskości a często gęsto prowadzimy (się) do uwiązania, które jest bólem/cierpieniem. A serdeczny dystans to najlepsze, co możemy otrzymać i ofiarować:) Świetny wiersz 👍
  9. we wspomnieniach i w wyobrażeniach już/jeszcze go nie ma ale boli prawdziwie teraz
  10. @Waldemar_Talar_Talar @Radosław @Leszczym @Starzec Dziękuję:)
  11. Prawda :) Ale czasem zapominamy o otwarciu się na świat wewnętrzny... Dziękuję:) @kwintesencja @Tectosmith Podziękowania:)
  12. Rzeczywiście, czasem można odnieść wrażenie, że ziemia tylko wzrusza ramionami... :)
  13. :) Naprawdę, nie ma za co przepraszać;) Tak, myślałam odwrotnie, tj. że czasem ludzie, sprawy, natura itd.przynoszą ukojenie, ale to nie jest ukojenie trwałe. Ale w sumie masz rację, bo jest też tak jak piszesz. Poza tym cierpienia nie można ignorować, bo lubi się mścić;) Rzeczywiście, nic tu pod dywan na dłuższą metę nie da się zamieść, trzeba to z siebie wydrążyć, wygrzebać - jak piszesz. Jednak po wygrzebaniu - nie hołubić i adorować :) tylko jakoś to zutylizować. Inaczej będziemy cierpieć wiecznie :( Dzięki za kmt i głos. Dokładnie. Dzięki:) :)) Cieszę się i... oczywiście zdrówka :) :) Jasne, trudno drążyć w sobie, bardzo trudno. Drążenie na zewnątrz jest łatwiejsze ale nas nie oczyści. Dzięki i również pozdrawiam:) @Monia @wolnosc_mojej_duszy @Corleone 11 Bardzo dziękuję:)
  14. iwonaroma

    prognoza

    Odbiór społeczny ekip rządzących jest przewrotny. Na murze widniał napis: "J...ć PiS" Przekreślono 'PiS' i wstawiono 'PO'. Nie pamiętam, żeby jakieś społeczeństwo było zadowolone z aktualnie rządzących. Może na początku, gdy obietnice jeszcze nie wystygły. Lub po dłuuuuugim czasie, w refleksjach historyków.
  15. W klimacie Barei :)
  16. B.obrazowo :) Ach te wichry...
  17. szukam bo boli znajduję w niektórych lecz to mija drążę więc w sobie będzie na zawsze
  18. @Sennek :) dziękuję
  19. To nie wiara a ignorancja.
  20. Świetny
  21. @poranki no tak, drastycznie, bo opisana sytuacja na krawędzi noża... Jednakowoż wierzę, że to sytuacja przejściowa i ci którzy rozdają radość zwyciężą tych, którzy kneblują itd. Rzeczywiście, wejście w stan człowieka ma sens i cel :) Dziękuję:) @Nata_Kruk miło :) Dziękuję i również zdrówka:) @Deonix_ Deo :) Fakt, czasy są trudne dla aniołów rozdających radość ale także dla nas ludzi gdy wokoło tyle tego niedobrego, co wymieniłaś. Nie poddawajmy się jednak. A jak upadniemy to zaraz wstańmy :) Dziękuję i również serdecznie :)
  22. @duszka @Nata_Kruk :)) podziękowania
  23. @Nata_Kruk :) dziękuję
×
×
  • Dodaj nową pozycję...