-
Postów
13 919 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
44
Treść opublikowana przez iwonaroma
-
Small Talk
iwonaroma odpowiedział(a) na Wędrowiec.1984 utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
:) :D ;) tak, skomplikowane, bo mężczyźni (na ogół) posługują się bardziej logiką i gdy coś/ktoś tę logikę rozwala to trudno się połapać ;) -
@Somalija Co czytelnik to gust ;) Mnie niektóre Twoje wiersze wojenne 'biorą', czuję je, przeżywam. Nie czytam wszystkiego, bo trudno byłoby ogarnąć wszystko. Gorzej natomiast z erotycznymi, ale to nie że z Twoimi, tylko generalnie, to pewnie moja czytelnicza skaza :) Nie sądzę, byśmy mieli o czymś pisać bądź nie pisać wg upodobań innych, to byłoby nieuczciwe wobec siebie samego/samej.
-
Small Talk
iwonaroma odpowiedział(a) na Wędrowiec.1984 utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Wędrowiec.1984 ogólnie podoba mi się przekaz, też nie lubię gadek w stylu 'pitu pitu'. Jednakże warto oddzielić (przynajmniej ja tak robię:)) to, z jakimi intencjami człowiek coś mówi (to w gruncie rzeczy da się wyczuć). Bo może to być słodka, przyjazna (lub nawet erotyczna:) - w przypadku związków) 'paplanina', która de facto niesie jakąś dobrą energię, wsparcie, szczere zainteresowanie etc. Natomiast milczenie też oczywiście może nieść spokój, przyjaźń, miłość etc. ale też bywa milczenie obojętne, nieprzyjazne a nawet wrogie:( -
wiem, jak czuje się ktoś
iwonaroma odpowiedział(a) na iwonaroma utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
:) Tak, temat nieoczywisty, bo bywają przywiązania przyjemne ale też takie, które są kulą u nogi ;) Dziękuję i również serdecznie pozdrawiam:) @Monia :) dziękuję -
;):) Dziękuję i również najlepsze pozdrówki
-
Popieram balans :) Dzięki
-
wiem, jak czuje się ktoś
iwonaroma odpowiedział(a) na iwonaroma utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Aha :) -
wiem, jak czuje się ktoś
iwonaroma odpowiedział(a) na iwonaroma utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Rozumiem. Ale teraz nie rozumiem (sic! ;)), że wiesz o co chodzi w moim wierszu :) Co do gotowców i własnoręcznie wykonanych rzeczy to zdania nie zmieniam :) A może nie doceniałeś swoich wersji? A może po prostu cieszyłeś się, że nie musisz już wykonywać kolejnego Eurobusiness'u ;) -
wiem, jak czuje się ktoś
iwonaroma odpowiedział(a) na iwonaroma utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Ciekawe ... Tak mi przyszło do głowy, że niszczą nam też życie wykonując je za nas :) Gotowce to nie to samo, co własnoręcznie wykonana rzecz. -
wiem, jak czuje się ktoś
iwonaroma odpowiedział(a) na iwonaroma utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Wędrowiec.1984 :) dzięki -
nieszczęściu ... a szczęściu ? łatwiej nam tonąć niż latać
-
wiem, jak czuje się ktoś
iwonaroma odpowiedział(a) na iwonaroma utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
... Dziękuję :)) jak pokrzepiająco :) Dziękuję 🌼 :D ;) :) ... Dzięki i również zdrówka Przykre doświadczenie, oby nie powrotne. Dziękuję:) :) Dziękuję, hej :) @Marek.zak1 @Tectosmith Podziękowania -
@Rafael Marius :) dzięki
-
Gorzko ze smużkami ironii i czarnego humoru - ale tak na poważniej (czasem Ci się zdarza :)) Super wierszydełko
-
komu zniszczono kochaną rzecz na jego oczach dla niszczyciela to tylko rzecz więc jest niewinny (?) dla mnie - część mnie ale boli jak całość
-
Szpitalnie
iwonaroma odpowiedział(a) na poezja.tanczy utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
;):) -
Szpitalnie
iwonaroma odpowiedział(a) na poezja.tanczy utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Forma jest taneczna - niektórzy powyżej ( @error_erros ) słabo tańczą:)) -
;) Również pozdrawiam Dziękuję:) Również miłego :) :) Dziękuję @Marek.zak1 :) dziękuję
-
trzeba zacząć od końca od śmierci od krotochwilki
-
Miłośnik
iwonaroma odpowiedział(a) na Lidia Maria Concertina utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Talentciara :) -
:) :) Dziękuję No tak, masz rację. Dzięki:) @miauczenie owies dziękuję:)
-
:) bo Ty Czarku jesteś niezwykle niezależnym :) Dzięki za głos :)
-
:) nie znałam tego Buraka. Ze sportu mogę oglądać wszystko z wyjątkiem boksu -nie lubię patrzeć jak się piorą:( i piłki nożnej właśnie - może przez zle doświadczenia w ogladaniu polskich drużyn - biegają jak szaleni przez 1,5 godziny a celnych podań prawie wcale! :D ;)
-
@Marek.zak1 @Franek K Burak niejedno ma imię:);) Burak to jeden z najprzystojniejszych mężczyzn świata :) (Aktor turecki Burak Özçivit)
-
No tak... ale bywa, że poeta nawet trawnik kosi po poetycku :) Dzięki:) Miło :) Dziękuję i również pozdrawiam Prawda :) Milczenie poety jest bardzo wymowne... ;) Dziękuję 🌼