Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. :) :D ;) tak, skomplikowane, bo mężczyźni (na ogół) posługują się bardziej logiką i gdy coś/ktoś tę logikę rozwala to trudno się połapać ;)
  2. @Somalija Co czytelnik to gust ;) Mnie niektóre Twoje wiersze wojenne 'biorą', czuję je, przeżywam. Nie czytam wszystkiego, bo trudno byłoby ogarnąć wszystko. Gorzej natomiast z erotycznymi, ale to nie że z Twoimi, tylko generalnie, to pewnie moja czytelnicza skaza :) Nie sądzę, byśmy mieli o czymś pisać bądź nie pisać wg upodobań innych, to byłoby nieuczciwe wobec siebie samego/samej.
  3. @Wędrowiec.1984 ogólnie podoba mi się przekaz, też nie lubię gadek w stylu 'pitu pitu'. Jednakże warto oddzielić (przynajmniej ja tak robię:)) to, z jakimi intencjami człowiek coś mówi (to w gruncie rzeczy da się wyczuć). Bo może to być słodka, przyjazna (lub nawet erotyczna:) - w przypadku związków) 'paplanina', która de facto niesie jakąś dobrą energię, wsparcie, szczere zainteresowanie etc. Natomiast milczenie też oczywiście może nieść spokój, przyjaźń, miłość etc. ale też bywa milczenie obojętne, nieprzyjazne a nawet wrogie:(
  4. :) Tak, temat nieoczywisty, bo bywają przywiązania przyjemne ale też takie, które są kulą u nogi ;) Dziękuję i również serdecznie pozdrawiam:) @Monia :) dziękuję
  5. ;):) Dziękuję i również najlepsze pozdrówki
  6. Popieram balans :) Dzięki
  7. Rozumiem. Ale teraz nie rozumiem (sic! ;)), że wiesz o co chodzi w moim wierszu :) Co do gotowców i własnoręcznie wykonanych rzeczy to zdania nie zmieniam :) A może nie doceniałeś swoich wersji? A może po prostu cieszyłeś się, że nie musisz już wykonywać kolejnego Eurobusiness'u ;)
  8. Ciekawe ... Tak mi przyszło do głowy, że niszczą nam też życie wykonując je za nas :) Gotowce to nie to samo, co własnoręcznie wykonana rzecz.
  9. @Wędrowiec.1984 :) dzięki
  10. nieszczęściu ... a szczęściu ? łatwiej nam tonąć niż latać
  11. ... Dziękuję :)) jak pokrzepiająco :) Dziękuję 🌼 :D ;) :) ... Dzięki i również zdrówka Przykre doświadczenie, oby nie powrotne. Dziękuję:) :) Dziękuję, hej :) @Marek.zak1 @Tectosmith Podziękowania
  12. @Rafael Marius :) dzięki
  13. Gorzko ze smużkami ironii i czarnego humoru - ale tak na poważniej (czasem Ci się zdarza :)) Super wierszydełko
  14. komu zniszczono kochaną rzecz na jego oczach dla niszczyciela to tylko rzecz więc jest niewinny (?) dla mnie - część mnie ale boli jak całość
  15. Forma jest taneczna - niektórzy powyżej ( @error_erros ) słabo tańczą:))
  16. ;) Również pozdrawiam Dziękuję:) Również miłego :) :) Dziękuję @Marek.zak1 :) dziękuję
  17. trzeba zacząć od końca od śmierci od krotochwilki
  18. Talentciara :)
  19. :) :) Dziękuję No tak, masz rację. Dzięki:) @miauczenie owies dziękuję:)
  20. :) bo Ty Czarku jesteś niezwykle niezależnym :) Dzięki za głos :)
  21. :) nie znałam tego Buraka. Ze sportu mogę oglądać wszystko z wyjątkiem boksu -nie lubię patrzeć jak się piorą:( i piłki nożnej właśnie - może przez zle doświadczenia w ogladaniu polskich drużyn - biegają jak szaleni przez 1,5 godziny a celnych podań prawie wcale! :D ;)
  22. @Marek.zak1 @Franek K Burak niejedno ma imię:);) Burak to jeden z najprzystojniejszych mężczyzn świata :) (Aktor turecki Burak Özçivit)
  23. No tak... ale bywa, że poeta nawet trawnik kosi po poetycku :) Dzięki:) Miło :) Dziękuję i również pozdrawiam Prawda :) Milczenie poety jest bardzo wymowne... ;) Dziękuję 🌼
×
×
  • Dodaj nową pozycję...