Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 836
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. już samo to, że pytasz o Boga jest istnieniem :)
  2. dla Ciebie nie jest zabawna, a dla mnie istnieje tylko Bóg, która daje mi miłość, nawet gdy źle powiem, to też mnie kocha :) na wszystko ma miłość :)
  3. chcę harmonii, żeby przekazać Ci dobrą energię. :) chyba się lubimy:)
  4. same kłamstwa
  5. nie mam obowiązków za dużo, będę miała czas na zadumę, spacery, podzielę się z Tobą tym:) mam tą wiedzę, którą mam na studiach, wszystko jest potrzebne, tak teraz patrzę, jestem szczęśliwa :)
  6. Twoje karty. Przekazuję Ci pozytywną energię. Muszę się teraz uczyć, bo mam 2 tyg do pierwszego egzaminu:) Nie skupię się na Tobie, za co Cię przepraszam. Dobrze, że siedzę w domu, nigdzie nie wychodzę. Zakupy tylko online.
  7. pytanie czy Ty chciałabyś mnie, skoro nie chcesz to nie nalegam. ja chciałabym nowonarodztnego faceta, który ewangelizuje, to takie moje marzenie. mam nadzieję, że Bóg mi da kogoś dopóki nie zobaczę zmarszczki pod oczami.
  8. chciałabym być Twoją rodziną i się troszczyć o Ciebie:) nie znajdę nikogo takiego ciepłego:)
  9. pragnę być żonką kogoś ;)nie musisz się zmieniać, żeby się do mnie zbliżyć :)
  10. załóż rodzinę, dorośnij.
  11. musisz coś zmienić w swoim życiu, czytaj Boga, zmieni Twój światopogląd. to jest moje marzenie.:)
  12. fajny wiersz, jakbyś szabrował w lesie:) może te brązowe kolory w wierszu działają tak na mnie, chociaż lubię tą porę za czerwień, mocną zieleń. mam inny charakter niż myślisz, jestem ustatkowana czyli odnowiona przez moje myśli. samo pisanie pomaga.
  13. randkujesz już tyle lat, kiedy się ustatkujesz?:)
  14. podoba mi się. dla leniuchów to powinna być z głosem, recytacją.
  15. życzę Ci, w sumie też pomagam:)
  16. piękne zamyślenia
  17. wyobrażenia się spełniają :)
  18. piękne i tym wszystkim
  19. o masz fajnie, ja tylko obowiązki, miałam fajny angielski, dwie osoby to jest fajnie tak się uczyć:)
  20. Boga uwielbiam, ale kocham kogoś innego:)
  21. dla mnie przypływ miłości, kocham magnolię:) pozdrawiam Cię:)
  22. zachęcam się magnoliami w Łazienkach gdy tylko rosną, pierwsze kwiaty, już niedługo :) to jest pocieszające:)
  23. dziękuję Ci za czytanie :) można tak bez końca Ciebie słuchać:) poprawię oczywiście Twoją sugestię.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...