Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 825
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. nigdy życie nie będzie takie piękne bez Boga. mam nadzieję, ze Bóg nam zrobi kiedyś dobrze. zamartwiasz się , ale tp dobrze, bo tak musi być. przędzę jest łatwo zrobić na kołowrotku a później utkać :( kup sobie koszulę liną kolorową, albo Ci kupię ;) jakie kolory lubisz?
  2. to coś o mnie:)
  3. rozumiem, ze nie lubisz takiego stylu? nie mówię, żeby cały czas, ale przynajmniej jak są upały :) ja mam też specyficzny gust, lubię wygodę, aczkolwiek nic nie noszę lnianego.
  4. lubię jak ma facet lnianą koszulę, niezapięte mankiety i buciki mokasyny, uwielbiam taki styl :) ale nie widuję takich facetów na ulicy :)
  5. szczęście jest w Twoich rękach. myślę, że wieczorki to są taneczne dla zdrowia i ducha :) też lubię w klasycznym wydaniu z pocałunkami :( to jest inny smak:) czeka mnie zrobienie botwinki :)
  6. @Tomasz Kucina hej, obiecuję, że nie będę cytowała Cię, w sumie zdobył byś popularność :) dwa razy byłam już w sanatorium i milo pamietam pobyt. Jak zawsze jest ekscytująco:) też się wystaraj, to byśmy razem wieczorki urządzali:)dlaczego uważasz, że buzuję?
  7. bo faceci dużo więcej paplają.
  8. mi by się przydały takie sprężyny :(
  9. myślałam, ze darmową dostanę rozrywkę :)
  10. napijałabym się tej mikstury teraz.
  11. najlepiej nieść nadzieję, nie wiarę, bo wiara nikomu jest niepotrzebna.
  12. gdy ktoś mówi do mnie Wioluniu, to jest wniebowzięta:)
  13. nie pomyślałam, pomyślałam coś innego.
  14. na ziemi świętej Arabowie sprzedają różańce. a ramadan jest tylko na pokaz. wszystkie religie świata to istne wariactwo.
  15. tu nie ma nic o daniu:)
  16. pozostało głosić dobrą nowinę, że Jezus kocha.
  17. ostatnio widziałam uratowanego, zmarzniętego noworodka, to było takie szczęście, choć to dziecko było takie zmęczone.
  18. tak, odżyję i wyzwolę się oddręczących mnie myśli :) dziękuję Ci:)
  19. dostałam sanatorium do Lądka Zdroju w lipcu, ale się cieszę, nie byłam tam nigdy:)
  20. całkiem wyszła fajna bajka
  21. jak mówią, pokaż mi twoje konto bankowe, a powiem ci kim jesteś. to prawda, że po wydatkach można powiedzieć o człowieku dużo i to nie jest pochlebna opinia :) zaczęłam żyć pełnią piersią, a mam coraz mniej czasu. w katolizyźmie nie rozwijałam się. nauka aż tak nie jest potrzebna. ciężkie są studia. wolę się uczyć podatków i języków i chcę wyjechać na rajską wyspę i chcę tam wydać wszystkie pieniądze.
  22. czuję się wyjątkowo przez Ciebie traktowana :) ale nie jestem w Twoim guście ;)
  23. Ja Ciebie wyjątkowo rozumiem :)
  24. tylko na chwilę, chrześcijaństwo się podnosi. piękny Rzym.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...