Bóg nie stworzył papieży, sami się stworzyli. takie obrzydlistwa Bóg nie stwarza, tylko ładne, miłe zwierzątka. komary też same powstały wbrew wszystkiemu.
Bóg nas rozliczy z naszych talentów. ostatnio Białorusin częstował mnie chlebkiem z nutellą, szczęśliwy uraczony polskim chlebem, a ja z uśmieszkiem, że zjem nutellę z wasą:)
Bóg jest tak święty, nie może nas dotknąć, bo by nas stopił od świętości:)
po to, żeby zakryć zmarszczki, ja mam ładne, nie muszę :) tu nie chodzi o nawracanie czy wiarę, tylko o jedzenie owoców. teraz kiedy je jesz, to później też będziesz je jadł :)
@Tomasz Kucina w tym roku kończę piękny wiek, tylko raz ma się takie urodziny :) ciekawe nawet, ten czas się już skończył. teraz mamy możliwość poznania Boga w pełni, życia wg Jezusa, a nie na jego koszt.