Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 821
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. świetny wiersz, mam też swoje pierniczki, słodkie, średnio twarde, są rękawiczki :) położyłeś mnie wcześnie spać i zrobię sobie herbatkę w środku nocy :)
  2. Zazdrośnik ;)
  3. @Igor Osterberg aliceD jesteś mistrzem gotowania! fajny przepis:)
  4. @Igor Osterberg aliceD frytki z pierzynką, a co tam jest? smacznie wygląda:) poproszę przepis
  5. @Michał_78 dziękuję:)
  6. mam tylko piękny stroik :) kupiłam od takiej skromnej kwiaciarki, zauroczył mnie. lubię nosić:)
  7. @iwonaroma dziękuję, też mi się podoba:)
  8. marzę o łóżku z baldachimem o zabawnych lampach w wazonie róża która już gubi płatki sięgam po nią i wącham wierzę w wypuszczenie pąków i że nie zaczerwienię się kiedy pocałuję cię w miękkie wilgotne usta
  9. zmiana kosztuje tylko jeden dzień.
  10. lubię magię świąt, kocham choinki z dzieciństwa, ile fantazji w tym było, miałam tam swoją rodzinę i narzeczonego na choince:) to wraca do mnie:) w mojej głowie siedzą bajki:)
  11. ostatnie liście zniknęły czuję sią jak zima bez ciebie chcę zdrowe śniadanie z malinami Boże Narodzenie tuż za rogiem splatam nogi w czarnych pończochach patrząc na kolorowe drzewka z wiszących ogrodów zmieszana przemieniam się w wonną peonię
  12. @Lahaj jeszcze nie ulokowałam czuć:) to zbyt wcześnie:)
  13. @Lahaj będzie mi raczej łatwo :) pasujemy do siebie, jestem bardzo fajna ;)
  14. @Lahaj kocham Cię :)
  15. @Dag tak, nie może się zdecydować haha, a pisze do mnie z samego rana, kiedy się kąpię ;)
  16. @Lahaj nie będę jak Bóg, nie zabronię Ci:) pozwolę Ci do woli:)
  17. @Lahaj piach jest za suchy, można za Tobą tęsknić:)
  18. w Titanicu tak było.
  19. Nie ma do kogo pisać :)
  20. miły czas, chociaż teraz mam podobny, beztroski, dostaję komplementy, wszyscy chcą się ze mną przyjaźnić:)
  21. ja nie żyję w złych związkach, od takiego męża bym odeszła, spakowała go. jestem odważną kobietą. ponoć największą miłością są wnuki i jest o co połączyć;)
  22. miłość można wyrażać na różne sposoby, tam gdzie jest łagodność, potrzebujemy kogoś, żeby tą miłość dawać i przyjmować.
  23. kto gra w karty ten ma łeb obdarty.
  24. my poeci mamy serca :)
  25. @Andrzej_Wojnowski dzięki, tak:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...