Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 803
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. @Leszczym nie wychodzi mi pisanie, ale nie przejmuję się tym. od dziecka pisałam, moją mamę to nie dziwiło, że coś ładnego napisałam, jakby mnie znała bardziej niż ja siebie. ja się w Tobie nie zakocham, nie ma takiej opcji. we mnie się zakochuję, ale ja wszystkich zbywam:)
  2. @Leszczym moje życie to poezja:)
  3. @Leszczym ja to zawsze odwiedzam pałace czy to Włochy, Niemcy czy Grecja, to jest zawsze mój plan wycieczki:) jak tak chodziłam po liściach, to zachciała mi się Francja:)
  4. @Leszczym jesteś spoko gość:) jak będziesz jechał do Francji, to wybiorę się z Tobą, chciałabym zobaczyć pałac Beatrice Ephrussi, byłeś tam?:)
  5. piękne
  6. fajne są Twoje rozmówki.
  7. @Leszczym ja się nie kryję, chodzę po parku, zbieram liście, ale jest pięknie:)
  8. @lena2_ można przełożyć na życie:)
  9. To ja tak mam:)
  10. @Leszczym to ukryty plac, teraz deptak.
  11. @Leszczym fajne są księgarnie plac pięć rogów, może tam dostaniesz.
  12. a myślałam, że to prawdziwa już miłość.
  13. Czuję nad trzepoczącymi ustami ciepły podbródek, a ja tańczę na twoich niczym pszczoła. Jesień to zbieranie liści, grudkowatych drobinek, ulepisz się w ciche pnącze, moim opiekunem słodko przed wiatrem.
  14. piękne
  15. sny to takie zaklęte potrafią być.
  16. no wiesz, taka ładna dziewczyna jest.
  17. @ais przeszłam ba weganizm, nie jadam jajek i nie widzę sensu pisać.
  18. @Leszczym niepoważny jesteś:)
  19. @Leszczym dosyć tego pustosłowia, będziesz jak Dick:)
  20. @Leszczym nie ma co się gorszyć:)
  21. dlaczego nie ma wiersza z dzisiejszego święta?:) masz czas do dwunastej:)
  22. @Leszczym marzenie sobie trzeba spełniać, musisz napisać do jakiegoś wydawnictwa, jak fajna książka to Ci wydadzą i nic nie dadzą:)
  23. @Leszczym to będzie bardzo kosztowe, nie wiem czy się opłaca, może ktoś stąd potrafi?:)
  24. @oliv przelewa się za kołnierz i też dobrze:)
  25. @Leszczym nie masz z tym problemów, zapalisz sobie papieroska;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...