Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 800
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. @Leadeer być może, czasem trudniej mi odnieś się
  2. @staszeko ten wątek z książką czy taki fajny, nie wiem, pisać o trudach z życia, chociaż ciekawe to, jak sobie radziłeś za granicą.
  3. @Leszczym dzięki za dobre słowo, dzisiaj piękny dzień, rozmawiam z Bogiem, moich kochanym i jem pstrąga :) piękny dzień:)
  4. @walvit My jesteśmy ludźmi pokory i żyjemy w spokoju i jeżeli mamy się docierać w wieku 60-70, to jest to nierealne, nawet gdy jesteśmy teraz młodsi nie mamy szans, a nie zalewaj nas informacjami jaki jesteś cwany i masz kilka kobiet, bo i tak się z nimi nie utrzymasz długo, ale też tego ci nie życzę, bo to patologia.
  5. @Leszczym sama fantazjuję, na razie sama wyjeżdżam na wakacje i może będą rybki dobre wino:)
  6. @Leszczym trzeba być wiernym, miłym, jeść zdrowo, ryby i pić wódkę i wino i wyjeżdżać z jedną ukochaną osobą na wakacje:)
  7. Dziwny wiersz.
  8. @Leszczym oj tam życie jest przepiękne i marzycielskie :)
  9. @Leszczym wiesz co, zapytaj, bo ja nie wiem, jesteśmy dorośli i kulturalni:)
  10. @Leszczym on chce mnie zezłościć mimochodem :)
  11. @Somalija może czas jej pokazać piękny świat, czytaj książki jej:)
  12. @Somalija za dużo tego wszystkiego, lepiej być fajnym człowieczkiem :)
  13. Dyscyplina jest potrzebna, ja myję, gdy trzeba:)
  14. Dziękuję wszystkim:)
  15. @Leszczym różnicie się, on panoszy zło, a ty okazujesz pomoc:)
  16. @Leszczym człowiek, który kocha, jest świadomy, a on nie ma żadnej świadomości, plecie trzy po trzy:)
  17. @walvit oj wymyślasz zmyślasz wszystko:)
  18. @Leszczym jesteś za stary, żeby się docierać, chyba, że poznało się kogoś piętnaście lat temu, no to jest jakaś szansa:)
  19. @Wędrowiec.1984 tak jakoś tęsknię, na razie hoduję fioletowe hiacynty i z chęcią posmakuję z czekoladą ciastko:)
  20. @Kwiatuszek lubię maleństwa:)
  21. @Rafael Marius wyglądają pięknie:) @Natuskaa tak, lubię pocieszyć :)
  22. @Somalija tak owszem:)
  23. czekoladowo-kruchym ciastkiem pocieszę cię bo potrzebujesz mojej woni szafirków bez nich nie będzie wiosny wiec podejdź jeśli uwielbiasz fioletowe kwiatki
  24. @Somalija to niewiadomo co z nas wyrośnie:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...