Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 793
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. @Leszczym robię porządki w domu:)
  2. @Leszczym pewnie:) mam teraz urlop:)
  3. @Leszczym wege nie takie dobre, ja jem rybki, ostatnio pstrągi, mają dużo witaminy B12 i D i są takie pysze :) w warzywach nie ma tych witamin i niestety, muszę jeść je też, bo tabletek nie mam zamiaru łykać, czyli ogólnie wszystko jest zdrowe:)
  4. @Leszczym oj tam, wolę ciastko, mam z marakują, wegańskie, z mleczkiem kokosowym wymieszanym z marakują i płatkami kwiatów. Mam fajną cukiernię, ciastka znikają w mig. Nie nadążają piec, robić, poznałam właściciela punktu, pytał mnie o smaki i wystawiłam mu dobrą opinię:) ja bardzo lubię róże w cukrze, on też, drogi produkt, ale starają się dodawać.
  5. @Leszczym wygląda, ze lubi się swoje smaki:)
  6. @Leszczym wczoraj dostałam od koleżanki czarny chlebek przemycony z Brześcia:)
  7. Normalne, nikt nam nie będzie lizał ran, oprócz nas samych:)
  8. Dobrze być wolnym wilkiem :)
  9. violetta

    Bankowe walentynki

    @ais oprócz Walentego, jest Walentyna :)
  10. Możliwe, ze tez mam cały rok walentynki, tylko tego nie widzę, bo życie mnie rozpieszcza:)
  11. Tez mam ten tydzień bez Walentynek, wygrzewam się w domu:)
  12. Piękna miłość taka przyjacielska:)
  13. @tetu ładny wiersz, trzeba mieć mocną wiarę w Boga, a i tak ktoś nami kokietuje cały czas, na spokojnie wszystko przyjmować:)
  14. @Somalija piękna, mamy inne marzenia, ja się zadawałam pisaniem z Piotrkiem:)
  15. @Somalija a ja lubię być obdarowywana:)
  16. @Somalija marzą mi się czerwone róże:)
  17. @Tectosmith pozdrawiam również Cię :)
  18. @tmp gdzie mieszkasz? Młoda godzina jest:) gdy zajdzie słońce to zamiera miasto, ale nie moje:) nie piję alkoholi, nie mam żadnych nałogów, jestem czysta jak potok, mam krystaliczne myśli:)
  19. @tmp do zobaczenia:)
  20. @tmp zobacz jak ja będę spała i nie przejmuję się tym :)
  21. @tmp niewiadomo jeszcze co Bogu chodzi po głowie:)
  22. @tmp poddaję się, jesteś niemożliwy, życie z Tobą byłoby wyzwaniem :)
  23. @tmp dziękuję Ci, wzajemnie:)
  24. @tmp Pewnie, że tak będę robiła:)
  25. Taniec i sex lepszy:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...