Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Krzysztof_Kurc

Użytkownicy
  • Postów

    3 595
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krzysztof_Kurc

  1. Życzę Ci przyjemniejszych snów. Pozdrawiam ciepło Krzysiek
  2. Miło mi czytać taki komentarz. Pozdrawiam Krzysiek
  3. urwał się obcas, co stuka, gdy spać jeszcze mogę podobno, wykrzywiony mam obraz nieba a w tym odcieniu niebieskim to tylko dla mężczyzn jest niebieskie, tam nie trafię, dlaczego, no bo nie coraz bardziej, ten pociąg odjeżdża, z rozkładem wątroby, nie szanuję, i koszule są brudne do prania, mózgu chyba nie mam, w tym nastroju nic nie słyszę, bo za głośno jem kruche ciasteczka
  4. nie ma w nim nic złego ani obcego chociaż przez formę i gładkość w obyczajach wymusza zmiany otwiera wyostrzeniem na odbieranie życia a zanim pod nogami upadnie chleb podzieli i skaleczy usta jednym cięciem
  5. Katuję Sylviana i Frippa ponieważ nie mogę znaleźć nic nowego co by mnie poniosło, a poza tym kwitną magnolie. ;) www.youtube.com/watch?v=kTtbYGvxfUQ www.youtube.com/watch?v=4h5Fh7OT6bk&feature=related Pozdrawiam Krzysiek
  6. Nie rozumiem komentarza. Na mojej mapie też może usiąść mucha, więc tym, nie różnię się od Anglików. Obozowisko ma starsze znaczenia, i nie musi być obozem dla ludzi z miasta. Jeśli chcesz, możesz szukać korzeni pod kartką, las ma korzenie tam gdzie zawsze. Schodzenie poniżej mapy to propozycja nie do przyjęcia z przyczyn technicznych. Pozdrawiam Krzysiek poprostu odrzuć mapę smęcenie symbolami chyba odeszło pod Smoleńskiem chyba czy na pewno? MN Dziękuję za czytanie i opinię. Pozdrawiam Krzysiek
  7. Nie rozumiem komentarza. Na mojej mapie też może usiąść mucha, więc tym, nie różnię się od Anglików. Obozowisko ma starsze znaczenia, i nie musi być obozem dla ludzi z miasta. Jeśli chcesz, możesz szukać korzeni pod kartką, las ma korzenie tam gdzie zawsze. Schodzenie poniżej mapy to propozycja nie do przyjęcia z przyczyn technicznych. Pozdrawiam Krzysiek
  8. a las posadzili dla zmyły wiedząc, co się stanie, - czytali Nostradamusa:) witaj Krzych :) Nostradamusa nie brałem pod uwagę. Ciekawe, rzeczywiście jest taka przepowiednia. Pozdrawiam ciepło Krzysiek
  9. Mam podzielną uwagę. ;) Pozdrawiam Krzysiek
  10. Autor jest po prostu zadowolony ze swojego tekstu, również dlatego że twór ten podoba się Judyt. ;) Pozdrawiam ciepło Krztsiek
  11. Mogę być Ci nawet melonem, chociaż wolałbym mieć melona. Pozdrawiam Krztsiek
  12. Tak się czasem z tą megalomanią trzeba przemeczyć. ;) Pozdrawiam Krzysiek
  13. Dzięki za dobre słowo Januszu. Pozdrawiam Krzysiek
  14. Dzięki Bestio za uważne czytanie. Pozdrawiam Krzysiek
  15. Dzięki Sfinksie za czytanie. Pozdrawiam Krzysiek
  16. urwał się obcas, co stuka, gdy spać jeszcze mogę podobno, wykrzywiony mam obraz nieba a w tym odcieniu niebieskim to tylko dla mężczyzn jest niebieskie, tam nie trafię, dlaczego, no bo nie coraz bardziej, ten pociąg odjeżdża, z rozkładem wątroby, nie szanuję, i koszule są brudne do prania, mózgu chyba nie mam, w tym nastroju nic nie słyszę, bo za głośno jem kruche ciasteczka
  17. Próbowałem wykorzystać pewną sferę skojarzeń i uciec od patetyczności oraz fałszu. Taki był zamiar. Pozdrawiam Krzysiek
  18. Komiksy bywają różne, ten tylko z pozoru jest historyczny. Dzięki za czytanie do puenty. Pozdrawiam Krzysiek
  19. Cieszy mnie że nawet "przegadany" podoba Ci się. Pozdrawiam Krzysiek
  20. Staram się. Dziękuję. Pozdrawiam Krzysiek
  21. Dziękuję i pozdrawiam. Krzysiek
  22. Może jednak nie przebijać się, tylko przyjąć bardziej "na wprost". Po-mroczność. ;) Pozdrawiam Mariuszu Krzysiek
  23. kolejność nie ma znaczenia, tamta strona jest wschodem ludzie decydują, czy ta podróż zakończy się dobrze czy znów obciąży nazwę obozowiska odległość nie ma znaczenia, tamten las istnieje od dawna wycinany odrasta, wciąż wyżej sięga i znów dostaje korzeniem przygarnia w znane miejsca przecież ma znaczenie, śmierć pierwsza, śmierć ostatnia do pamięci zabrana, mieszka dopóki my żyjemy bezbronni wobec uczuć, jeśli istnieją
  24. Bardzo dobry tekst. Pozdrowienia dla Autora. Krzysiek
  25. Jak chcesz. Myślisz że warto, może zostać różnie odczytany. ;) Pozdrawiam Krzysiek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...