Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Krzysztof_Kurc

Użytkownicy
  • Postów

    3 595
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krzysztof_Kurc

  1. Podoba mi się, trochę przedobrzone, jak to u mnie też bywa, ale ok. Agata ma rację, za bardzo rzuca się w oko temperatura i deszcz. Pozdrawiam KKK
  2. Podobasię :) I ta wersja jak na początku, i ta po.... Nie wiem która bardziej. Pozdrawiam KKK
  3. Za każdym razem klękając przed konfesjonałem nocy nie wiem, po co tu jestem. Sam piszę modlitewnik i Boga wybieram tak by łatwiej spowiedzi dokonać. Słabości grudka brudzi palce trwałym wspomnieniem błędów istnienia. Usprawiedliwiam lekkość grzechów dnia pospiesznym przebyciem. Wysłucham siebie bez oznak zniecierpliwienia w pełnym senności skupieniu. Odpuszczę, bo jakże dalej mógłbym żyć skazując sobie podobnego.
  4. Agato, cieszę się że nie znalazłaś patosu. Czasami mój sposób wyrażania tego co siedzi we mnie może sprawiać takie wrażenie. Przyjemnie czytać że podobało się i Tobie. Pozdrawiam KKK
  5. Dziękuję za miłe słowo, bardzo pomagają takie opinie. Pozdrawiam. KKK
  6. Dzieki za zastanowienie. Miło mi że jednak coś zatrzymało tutaj na chwilę. Pozdrawiam KKK
  7. Szybko zapisane, może za szybko. Uwagi zawsze cenne, w chwili spokoju spróbuję coś...by się nie kłóciło. KKK
  8. Tereso, myślę że jeszcze coś napiszę. :) Życie dostarcza dużo tematów a miłe słowa pomagają. Serdeczności KKK
  9. Ha, szemrząco zgrzytająco w pierwszej zwrotce pióro się rozpisało. Oczywiście nie o warsztat chodzi tylko o brzmienie słów. Lubię. Pozdrawiam KKK
  10. Pojmuję i przyjmuję jak swoje. Tylko czemu te dwa pierwsze wersy w takiej osobie , hmmmm....? Ale ja tam się nie znam na nowomodnym pisaniu więc nie wiem czego się czepiam. :) Poprostu nie pasuje mi do mojego czytania,jakoś takoś,chyba pójdę spać coby głupot nie pisać. Pozdrawiam KKK
  11. Za każdym razem klękając przed konfesjonałem nocy nie wiem, po co tu jestem. Sam piszę modlitewnik i Boga wybieram tak by łatwiej spowiedzi dokonać. Słabości grudka brudzi palce trwałym wspomnieniem błędów istnienia. Usprawiedliwiam lekkość grzechów dnia pospiesznym przebyciem. Wysłucham siebie bez oznak zniecierpliwienia w pełnym senności skupieniu. Odpuszczę, bo jakże dalej mógłbym żyć skazując sobie podobnego.
  12. Przecinek wywalę bez zastanowienia. Dziękuję za wizytę. Pozdrawiam KKK
  13. Dziękuję Judyto, ważne jest dla mnie że mogę być zaakceptowany i zrozumiany. Naprawdę jestem szcześliwy czytając taki komentarz. Pozdrawiam Cię ciepło. KKK
  14. Oki,się podoba.tylko ten tytuł, jakoś takoś. Ale mam to samo, ciężko mi nazwać. Pozdrawiam KKK
  15. Zostawiasz ślady bosych stóp na powierzchni pamięci zapach rozwianych włosów I myślisz że jesteś piękna ? Za ciężko stąpasz i włosy Twe siwe A piękną nazwał Cię człowiek Dlatego nie bądź za dumna Miłości
  16. Cieszę się że tu byłaś. Pozdrawiam KKK
  17. Niezwykle wymowny ten "moment", a szczególnie to: "jednym okiem zauważony" i cała druga strofa... jak na dłoni przykra sytuacja życiowa... Twoje wiersze poruszają serce, nie podobna przejść obojetnie. Odbieram jako poufne zwierzenia autentycznej sytuacji. Po prostu piszesz to, co czujesz. Bardzo lubię taką osobistą poezję. Na kropki staram się nie zwracać uwagi, wg mnie nie są potrzebne, ale to Twój wiersz, więc potrakktuj tę uwagę jako sugestię. Serdecznie pozdrawiam Krzysztofie :-) Dziękuję Tereso za miłe słowo. Cieszy mnie że udało się poruszyć uczucia. Kropki jak to kropki, są, ale zaraz może ich nie być. ;) Pozdrawiam KKK
  18. Poszedłem za Twoją radą, zmieniłem układ słów. Dzieki za czytanie. Pozdrawiam KKK
  19. Jednym okiem zauważony zmianę planów zainicjowałem. Nie wiesz gdzie uciec ciekawości grawitacją przytrzymana. Powieką - alfabetem Morse’a nadajesz komunikat o stanie ciała. Czytam nieśpiesznie nim strzepniesz mnie z rękawa.
  20. Moje klimaty, proszę o jeszcze. Pozdrawiam KKK
  21. Jedna chwila zmienia znaczenie i priorytety innych chwil. Pozdrawiam jak zwykle niezwykle. ;) KKK
  22. smutno się zrobiło...odejście? zejście? cisza i pustka jest namacalna i samotność Peela pozdrawiam ciepło O północy spacer do "domu" bywa inspirujący.Zwłaszcza jeśli w życiu sporo się dzieje. Pozdrawiam KKK
  23. Na Ukrainie też...
  24. Jest cudownie ciepło było dzisiaj słonecznie tak zegar powiedział tik powieki nerwowy ruch ustał nagle teraz nie ma nic Kolacja została na stole.
  25. Niestety dobrze odczytałaś. Ale nie jest żle, gorzej bywało. Pozdrawiam KKK
×
×
  • Dodaj nową pozycję...